Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI praca

Kołobrzeg

W sercu śląskiego przemysłu, w Zabrzu, rozwinęło się nasze przedsiębiorstwo – "Hasmet" Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Jarosław Sadowski. Z dumą stojąc na rynku przez wiele lat, wyrośliśmy na solidnego partnera w branży hurtowni artykułów metalowych, zdobywając zaufanie klientów dzięki naszej niezachwianej obecności i doświadczeniu.

Nasza oferta to mozaika produktów i usług, które stanowią fundament nowoczesnej elektroenergetyki, przemysłu wydobywczego oraz sektora maszyn i urządzeń. W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko maszyny i urządzenia wraz z częściami zamiennymi, ale również narzędzia, które są niezbędne w codziennej pracy naszych klientów. Rozumiemy, jak ważne jest zapewnienie ciągłości pracy i efektywności, dlatego oferujemy kompleksowe usługi serwisowe, które gwarantują niezawodność i długowieczność sprzętu.

Nasi pracownicy to zespół ekspertów, których wiedza i zaangażowanie są gwarancją najwyższej jakości obsługi. Z pasją podchodzimy do każdego zadania, zapewniając profesjonalizm i kompetencje na każdym etapie współpracy. Dzięki temu nasi klienci mogą liczyć na wsparcie w zakresie eksploatacji i napraw, usług wiertniczych, wydobywczych, a także specjalistycznych robót budowlanych i instalacji sprzętu wydobywczego.

W "Hasmet" wiemy, że zaufanie buduje się nie tylko przez lata, ale również przez jakość i innowacyjność, które są wizytówką naszej działalności. Nasze produkty i usługi to efekt ciągłego dążenia do doskonałości, co pozwala nam na utrzymanie silnej pozycji na rynku i budowanie długotrwałych relacji z naszymi klientami.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy tworzyć przyszłość przemysłu, opartą na solidnych fundamentach i wzajemnym zaufaniu.

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • (PS) Barman/Kelner

    SGP APT Sp. z o.o.
    • Szczecin
    • umowa zlecenie
    • praca od zaraz
    • запрошуємо працівників з України
    Dodana
  • (PS) Piekarz/Cukiernik

    • Szczecin
    Dodana
  • (PS) Kucharz/Kucharz śniadaniowy

    • Szczecin
    Dodana

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI

Adres rejestrowy

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gryfice
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO USŁUGOWE JAROSŁAW SADOWSKI - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Kołobrzeg
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie posiłków. Praca w godzinach 8-16.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kołobrzegu