Czy to Twoja firma?

Ocean Interactive Renata Hajduczenia praca

Białystok

Witaj, pozwól, że opowiem Ci historię naszej firmy. Ocean Interactive Renata Hajduczenia to owoc pasji i wizji, która zaczęła się materializować w 2017 roku w sercu Białegostoku. Od samego początku, naszym celem było tworzenie reklam, które nie tylko przyciągają uwagę, ale i pozostają w pamięci. Specjalizujemy się w dostarczaniu kompleksowych usług reklamowych, które wyróżniają się kreatywnym podejściem i dbałością o każdy, nawet najmniejszy detal.

Nasza oferta to nie tylko projekty reklamowe, ale przede wszystkim solidne wykonanie i pełne zaangażowanie w potrzeby naszych klientów. Rozumiemy, jak ważna jest komunikacja i dlatego stawiamy na bliskie relacje oraz indywidualne doradztwo. Chociaż nie podajemy konkretów dotyczących naszej pozycji rynkowej czy liczby pracowników, to nasza wiedza i kompetencje, zdobyte przez lata działalności, są naszym największym atutem.

W Ocean Interactive Renata Hajduczenia wierzymy, że każda marka ma swoją unikalną historię do opowiedzenia. Naszym zadaniem jest pomóc jej w tym, wykorzystując wszystkie dostępne narzędzia reklamowe. Jesteśmy dumni z tego, co robimy i jak robimy, a nasze projekty to najlepsze świadectwo naszej pracy.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy tak jak my, wierzą w moc kreatywnego przekazu i chcą, aby ich marka była zauważalna i zapamiętana. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego. Poznajmy się i dajmy się ponieść fali kreatywności w Oceanie Interactive.

Ocean Interactive Renata Hajduczenia najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kasjer Białystok
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Ocean Interactive Renata Hajduczenia

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ocean Interactive Renata Hajduczenia

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ocean Interactive Renata Hajduczenia

Siedziba główna

Praca Ocean Interactive Renata Hajduczenia - oferty archiwalne

  • Kasjer złotówkowo walutowy

    Ocean Interactive Renata Hajduczenia
    • Białystok
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Kasjer złotówkowo walutowy - doświadczenie w obsłudze klienta i praca z walutą obcą

      Zakres obowiązków

      - praca w kantorze przy wymienie waluty

      - obsługa klienta

      Wymagania

      - doświadczenie na stanowisku kasjera w: banku, kantorze lub innej instytucji finansowej

      - doświadczenie w pracy z walutą zagraniczną

      Oferujemy

      - umowa o pracę na cały etat

      - atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Białymstoku