S&A SA

Czy to Twoja firma?

S&A SA praca

Gdynia

S&A jewellery design jest jedną z największych w Polsce firm handlowo-produkcyjnych wytwarzających biżuterię z bursztynem i kamieniami półszlachetnymi dostarczając ją niemal na wszystkie rynki świata. W swoich strukturach posiada Studio Projektowe, które przygotowuje autorskie wzory na specjalne okazje i pokazy mody. Zespół wykwalifikowanych projektantów wprowadza także dla partnerów biznesowych S&A dedykowane kolekcje selektywne i rozwiązania dostosowane do konkretnych wymagań.

S&A SA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy S&A SA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca S&A SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa S&A SA

Siedziba główna

Praca S&A SA - oferty archiwalne

  • DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

    S&A SA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Obecnie poszukujemy:

      DORADCA KLIENTA - SPRZEDAWCA

      Zakres obowiązków

      • Zapewnienie profesjonalnej obsługi klientów;
      • Pomoc w zakupach, doradztwo, efektywna sprzedaż;
      • Dbanie o odpowiednią ekspozycje produktów;
      • Utrzymanie porządku na terenie sklepu;
      • Dbanie o pozytywny wizerunek marki.

      Wymagania

      • Doświadczenie zawodowe w handlu detalicznym (mile widziane doświadczenie w branży jubilerskiej);
      • Komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientem;
      • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole;
      • Inicjatywa, zaangażowanie w pracę, odpowiedzialność;
      • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
      • Mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej;
      • Znajomość języka polskiego na poziomie min. postawowym

      Oferujemy

      • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o najdogodniejszą dla Ciebie formę współpracy;
      • Elastyczne godziny pracy; z góry ustalany grafik;
      • Zakup produktów firmy w preferencyjnych cenach;
      • Pracę w branży z produktem marki Premium;
      • Szkolenia produktowe;
      • Przyjazną atmosferę pracy;
      • Stałą pensję + premię uznaniową uzależnioną od wyników.

Pracodawcy w Gdyni