Czy to Twoja firma?

BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C. praca

Gdańsk

Witajcie w świecie Czerwiński Travel, gdzie podróże i przygody piszą historię każdego dnia. Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni, że możemy dzielić się naszą pasją do odkrywania świata z innymi. Nasze korzenie sięgają Gdańska, gdzie nasza podróż się zaczęła, a założyciel, Zdzisław Czerwiński, wprowadził nas na kurs pełen przygód i niezapomnianych wrażeń. Nasza specjalność to tworzenie wyjątkowych wyjazdów turystycznych – od kolonii, obozów i zimowisk dla najmłodszych, po wycieczki szkolne i firmowe. Każda podróż z nami to nie tylko nowe miejsca, ale i nowe doświadczenia, które pozostają w pamięci na lata. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, jesteśmy w stanie zaoferować wyjazdy, które są nie tylko atrakcyjne, ale i bezpieczne – nasz wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki to dla Was gwarancja spokoju i zaufania. W Czerwiński Travel stawiamy na precyzję i profesjonalizm. Nasze wartości to fundament, na którym budujemy każdą podróż. Dbamy o to, by nasze usługi były zawsze na najwyższym poziomie, co potwierdzają realizowane przez nas projekty unijne, które pozwalają nam nieustannie podnosić jakość i atrakcyjność naszych ofert. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Was zarówno na wypoczynek w naszym pięknym kraju, jak i poza jego granice. Nasza międzynarodowa obecność to wynik lat doświadczeń i pasji do odkrywania nowych kultur i miejsc. W Czerwiński Travel rozumiemy, że każdy wyjazd to osobista historia. Dlatego nasz zespół to ludzie z pasją, którzy każdego dnia pracują nad tym, aby Wasze podróże były niezapomniane. Nasze wieloletnie doświadczenie to Wasza gwarancja niezawodności i pełnej satysfakcji. Zapraszamy do wspólnego pisania podróżniczych rozdziałów z Czerwiński Travel – gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każda podróż to obietnica niezwykłych wspomnień.

BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C.

Siedziba główna

BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C. - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. turystyki

    BIURO TURYSTYCZNE CZERWIŃSKI TRAVEL S.C.
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Obsługa systemu rezerwacyjnego.
      Prowadzenie zbiórek i odpraw uczestników wyjazdów letnich.
      Tworzenie programów wycieczek szkolnych i obozów letnich, przygotowywanie kalkulacji
      obsługa grup (od wstępnego zapytania, poprzez realizację wyjazdu, aż do jego rozliczenia).
      Współpraca z polskimi i zagranicznymi kontrahentami.
      Utrzymywaniem stałych relacji z bieżącymi kontrahentami.
      Pozyskiwanie nowych Klientów.
      Obsługa Klienta indywidualnego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Uprawnienia: prawo jazdy kat.B
      • Inne wymagania: umiejętnośc pracy w zespole. Wiedza o geografii i atrakcjach turystycznych Europy. Otwartość i i łatwość w nawiązywaniu kontaktów. Samodzielność i umiekętnośc radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Dużym atutem będzie doświadczenie w branży turystycznej lub obsłudze klienta. Znajomość programów rezerwacyjnych jest mile widziana.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie ustalan indywidualnie, uzależnione od kompetencji kandydata. Pracodawca oferuje: stabi
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku