Czy to Twoja firma?

Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński praca

Gdańsk

Witaj, jestem Pracownia Protetyczna Preci Lab, założona przez Jacka Skrzyńskiego, i od 2011 roku tworzę w Gdańsku. Moja specjalność to produkcja urządzeń, instrumentów oraz wyrobów medycznych, w tym dentystycznych. Jestem dumny z tego, że moje produkty wspierają sektor medyczny, przyczyniając się do poprawy jakości życia pacjentów.

Od początku mojej działalności, ponad dekadę temu, skupiam się na dostarczaniu rozwiązań, które są nie tylko innowacyjne, ale i niezawodne. Każdy produkt, który opuszcza moje drzwi, jest wynikiem głębokiego zrozumienia potrzeb branży i pacjentów. Chociaż nie mogę podzielić się szczegółami dotyczącymi mojej pozycji rynkowej czy konkurencyjności, to mogę zapewnić, że moje zaangażowanie w tworzenie wysokiej jakości wyrobów medycznych jest niezachwiane.

W mojej pracowni, gdzie technologia spotyka się z rzemiosłem, każdy detal ma znaczenie. Zrozumienie, że za każdym urządzeniem stoją ludzkie historie, motywuje mnie do ciągłego doskonalenia swoich umiejętności i produktów. Chociaż nie mogę podzielić się konkretnymi wartościami, które mnie kierują, to mogę zapewnić, że każdy wyrób jest tworzony z myślą o dobru użytkownika końcowego.

Jako Pracownia Protetyczna Preci Lab, jestem świadomy, że zaufanie w branży medycznej jest kluczowe. Dlatego też, mimo że nie dysponuję informacjami o certyfikatach, możesz być pewien, że bezpieczeństwo i jakość są dla mnie priorytetem.

Zapraszam do poznania mojej oferty i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali mojemu doświadczeniu i umiejętnościom. Razem możemy pracować nad tym, aby medycyna była jeszcze bardziej precyzyjna i skuteczna.

Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Technik Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Spawacz MIG, TIG

    HT Heiztechnik Sp. z o.o.
    • Skarszewy
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Specjalista ds. kontroli jakości

    Sell-Glass sp. z o.o.
    • Władysławowo
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Technolog

    Grupa Kapitałowa IGLOTEX
    • Skórcz
    Polecana
    Dodana

Mapa Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Międzychód
  3. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Pracownia Protetyczna Preci Lab Jacek Skrzyński - oferty archiwalne

  • Technik dentystyczny

    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Nowoczesne Laboratorium Protetyczne poszukuje do pracy technika dentystycznego.

      Wyślij swoją aplikację wraz z portfolio lub zadzwoń.

      Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami

      Zakres obowiązków

      • Stanowisko ceramisty
      • Obsługa CAD/CAM

      Wymagania

      • Doświadczenie na podobnym stanowisku
      • Sumienność, dokładność i odpowiedzialność
      • Dyspozycyjność w zakresie całego etatu
      • Chęć dalszego rozwoju w zawodzie

      Oferujemy

      • Okres próbny, po tym czasie umowa o pracę
      • Możliwości rozwoju – pakiety szkoleń
      • Przyjazną atmosferę pracy
      • Atrakcyjne wynagrodzenie

Pracodawcy w Gdańsku