Czy to Twoja firma?

PULSON sp. z o.o. praca

Warszawa

Jesteśmy PULSON, polska firma konstrukcyjno-produkcyjna z bogatą historią i tradycjami, które sięgają aż 1981 roku. Nasze korzenie zaczynają się od produkcji zasilaczy impulsowych, głównie dla rynku brytyjskiego, a dziś jesteśmy dumni, że możemy oferować szeroki wachlarz innowacyjnych produktów elektronicznych. Specjalizujemy się w tworzeniu nadajników stacjonarnych VHF i GSM/GPRS, lokalizatorów GPS, akcesoriów, urządzeń bilingujących BIRT-II, modemów telekomunikacyjnych, nadajników GPRS oraz VHF, a także sterowników GPS.

Nasze produkty są wyrazem zaangażowania w jakość i innowacyjność. Stosujemy technologię automatycznego montażu powierzchniowego, co pozwala nam na precyzyjne i efektywne tworzenie komponentów spełniających standardy normy EN50131. Każdy nadajnik jest uruchamiany i testowany na specjalistycznych przyrządach pomiarowych, aby zapewnić niezawodność i bezpieczeństwo, które są dla nas priorytetem.

Jako członek grupy kapitałowej NSS, cieszymy się stabilną pozycją finansową, co pozwala nam inwestować w rozwój i technologie. Nasza technologia SMD oraz polska chmura z zaawansowanym szyfrowaniem i serwery zlokalizowane w Polsce to nasza przewaga konkurencyjna, która wyróżnia nas na rynku i daje naszym klientom pewność, że wybierają produkty najwyższej klasy.

Zawsze stawiamy na najwyższe standardy obsługi klienta. Nasz dział wsparcia i serwis są gotowe sprostać wszelkim wyzwaniom i zapewnić pomoc na każdym etapie – od wyboru produktu po jego serwisowanie. Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to fundament naszej działalności, dlatego nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze rozwiązania były nie tylko technologicznie zaawansowane, ale również intuicyjne i proste w obsłudze.

W PULSON wierzymy, że nasza przeszłość jest fundamentem dla przyszłości. Dzięki temu, co osiągnęliśmy przez lata, patrzymy z optymizmem w przyszłość, nieustannie dążąc do doskonałości i innowacji. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali polskiej jakości i doświadczeniu PULSON.

PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika magazyn serwis / montaż administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Rybnik
  3. Lublin

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca PULSON SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - lutownik

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - montaż ręczny drobnych elementów elektronicznych,
      - lutowanie drobnych elementów elektronicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe - mile widziane: elektronika. Umiejętność lutowania drobnych elementów elektronicznych; co najmniej 2-letnie doswiadczenie zawodowe. Komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: - montaż ręczny drobnych elementów elektronicznych, - lutowanie drobnych elementów elektronicznych. Praca w godz. 7.00-15.00. [Kontakt: tel. 532 398 122, e-mail: r.majewska@nsssystem.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatki
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik produkcji- tester urządzeń

    • Warszawa

      Montaż i uruchamianie urządzeń GSM i GPS.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie średnie zawodowe - elektronika, automatyka, rok doswiadczenia zawodowego, umiejętność lutowania małych elementów przewlekanych THT, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Montaż i uruchamianie urządzeń GSM i GPS. [Kontakt: Tel. 532398122, e-mail: r.majewska@nsssystem.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Premie i dodatki.

    • Warszawa

      Montaż i uruchamianie urządzeń oferowanych przez firmę.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Wymagane wykształcenie zasadnicze zawodowe, 1 rok doswiadczenia zawodowego, podstawowa znajomośc lutowania, umiejętność czytania dokumentacji technicznej, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Montaż i uruchamianie urządzeń oferowanych przez firmę. Kontakt: r.majewska@nsssystem.pl

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN

Pracodawcy w Warszawie