Czy to Twoja firma?

CETCO-POLAND, CETCO sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWO - AKCYJNA praca

Korpele

Oferty pracy CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA

Siedziba główna

Dane firmy z social mediów (LinkedIn)

Minerals Technologies Inc.

A technology-driven specialty minerals company delivering innovative and sustainable products, services and solutions.

Our products are an essential part of everyday life. We are leaders in key regions and industries around the world, with operations in 32 countries, more than 4,000 employees globally, and approximately $2b in sales.

New York
Branża
Produkcja
Specjalizacje
Consumer Goods, Paper & Packaging, Automotive, Construction, Foundry, Steel, Minerals-based technologies, Environmenal, Energy i Polymer

Rok założenia

1992

Liczba pracowników

1 001-5 000

Liczba obserwujących

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 6 miesiącach

Profil firmy:
CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Pruszcz Gdański
  2. Szczytno
  3. Bydgoszcz
  4. Olsztyn
  5. Szczecin
  6. Warszawa

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca CETCO-POLAND, CETCO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWO- AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. bhp

    • Korpele
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - realizacja zadań z obszaru BHP zgodnie z wymaganiami prawnymi i korporacyjnymi;
      - prowadzenie dokumentacji z obszaru BHP zgodnie z polskimi regulacjami prawnymi;
      - organizowanie i prowadzenie szkoleń z zakresu BHP;
      - przeprowadzanie analiz i ocen ryzyka zawodowego;
      - ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie dokumentacji z tym związanej;
      - przygotowywanie raportów, statystyk i zestawień z zakresu BHP.

      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00. Praca może być częściowo hybrydowa.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: BHP lub podyplomowe w zakresie BHP
      • Uprawnienia: znajomość programów MS OFFICE, praktyczna znajomość wymogów prawnych w zakresie BHP oraz normy ISO 14001, ISO 45001
      • Inne wymagania: mile widziana wiedza z zakresu ochrony środowiska

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pomocnik operatora linii produkcyjnej

    • Korpele

      Praca na lini produkcyjnej, poruszanie się po hali produkcyjnej wózkiem widłowym (w przypadku posiadania uprawnień).
      Praca na III zmiany
      pn-pt 6-14,14-22, 22-6 od poniedzialku do piątku, soboty sporadycznie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane uprawnienia UDT do obsługi wózka widłowego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia
  • Magazynier

    • Korpele

      - przyjęcia i wydawanie towarów;
      - prowadzenie magazynu zgodnie z obowiązującymi procedurami;
      - obsługa wózka widłowego.

      Praca od poniedziałku do piątku na II zmiany
      w godz. 6-14, 14-22.

      Wymagania

      • Uprawnienia: kurs operatora wózka widłowego z uprawnieniami UDT
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie w zawodzie magazyniera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + premia regulaminowa