Czy to Twoja firma?

reBela Izabela Redzisz praca

Warszawa

Od naszego założenia w czerwcu 2017 roku, w sercu Warszawy, reBela Izabela Redzisz prężnie rozwija się w przemyśle spożywczym. Jesteśmy dumni, że możemy dostarczać naszym klientom szeroki wachlarz produktów i usług, które wychodzą naprzeciw ich codziennym potrzebom i pragnieniom.

Specjalizujemy się w produkcji wyrobów tytoniowych, ale nasza oferta jest znacznie szersza. Nasze sklepy specjalistyczne to miejsce, gdzie miłośnicy tytoniu znajdą produkty najwyższej jakości. Jednakże, nasza działalność nie kończy się na tytoniu. Z pasją tworzymy gotowe posiłki i dania, które zachwycają smakiem i świeżością. Rozumiemy, jak ważny jest czas naszych klientów, dlatego oferujemy im wygodne i szybkie rozwiązania kulinarne.

Również w branży motoryzacyjnej mamy coś do zaoferowania – zajmujemy się sprzedażą samochodów osobowych i furgonetek, zarówno na potrzeby indywidualne, jak i biznesowe. Nasze usługi gastronomiczne to kolejny filar naszej działalności. Restauracje i punkty gastronomiczne, które prowadzimy, są miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych dań po nowoczesne interpretacje kulinarnych trendów.

Dbamy o to, by nasze działania były zgodne z obowiązującymi przepisami, co potwierdzają posiadane przez nas zezwolenia na sprzedaż napojów alkoholowych. To dla nas ważne, aby nasi klienci czuli się bezpiecznie, dokonując u nas zakupów.

Chociaż nie możemy w tym momencie podzielić się informacjami na temat naszej misji czy wartości, które przyświecają naszej firmie, to zapewniamy, że każdego dnia działamy z myślą o zadowoleniu naszych klientów. Nasze działania są ukierunkowane na dostarczanie produktów i usług najwyższej jakości, co jest odzwierciedleniem naszej nieustannej chęci rozwoju i doskonalenia.

W reBela Izabela Redzisz jesteśmy otwarci na świat i potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do doświadczenia różnorodności naszej oferty i odkrycia, jak możemy wzbogacić Wasze codzienne życie. Nasza historia wciąż się pisze, a my z niecierpliwością oczekujemy na kolejne rozdziały, które razem z Wami będziemy tworzyć.

reBela Izabela Redzisz najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy reBela Izabela Redzisz

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca reBela Izabela Redzisz

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa reBela Izabela Redzisz

Siedziba główna

Praca reBela Izabela Redzisz - oferty archiwalne

  • Zatrudnię osobę do sklepu monopolowego 24h

    reBela Izabela Redzisz
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zatrudnię osobę do małego sklepu monopolowego 24h na Bielanach. Doświadczenie nie jest wymagane, wychodzę z założenia że wszystkiego można się nauczyć. Wymagam jednak dobrej organizacji pracy, uśmiechu. Praca zmianowa, grafik ustalany jest po uzgodnieniu wszystkich dni wolnych aby każdy był zadowolony:)

      Zakres obowiązków

      • miła obsługa klienta

      Wymagania

      • rzetelność
      • uczciwość
      • umiejętność pracy w zespole
      • komunikatywność

      Oferujemy

      • miłą atmosferę

Pracodawcy w Warszawie