Czy to Twoja firma?

Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie praca

Olsztyn
Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pracownik biurowy Olsztyn
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie

Siedziba główna

Praca Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie - oferty archiwalne

  • Personel sprzątający

    Warmińsko-Mazurska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna w Olsztynie
    • Olsztyn
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      Codzienne utrzymanie czystości pomieszczeń biurowych, odkurzanie, wytarcie biurek, zebranie śmieci, umycie podłogi, sprzątnięcie toalet. W sezonie wiosennym umycie okien.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Olsztynie