Czy to Twoja firma?

Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa praca

Warszawa

W sercu Warszawy, na zielonym Mokotowie, znajduje się kancelaria, która jest więcej niż tylko firmą prawniczą - jesteśmy partnerem dla biznesu. Nazywamy się Gryn Sielicka i Wspólnicy i z dumą wspieramy przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach prawnych. Nasza specjalizacja to szeroko pojęte usługi prawne, które obejmują prawo cywilne, budowlane, deweloperskie, spółdzielcze, handlowe, pracy i administracyjne.

Jesteśmy zespołem doświadczonych prawników, których pasją jest prawo i którzy każdego dnia wkładają swoje umiejętności w rozwiązywanie problemów naszych klientów. Właścicielami kancelarii są Katarzyna Sielicka i Andrzej Gryn - prawnicy z wizją, którzy wierzą w budowanie trwałych i głębokich relacji z klientami. Dzięki temu, że poznajemy specyfikę działalności każdego z nich, możemy zapewnić usługi na najwyższym poziomie, dostosowane do indywidualnych potrzeb.

Nasza kancelaria to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Chociaż nie podajemy informacji o naszej historii, to nasze działania każdego dnia piszą nowe rozdziały w rozwoju prawa i biznesu. Współpracujemy z wieloma podmiotami zarówno z Polski, jak i z zagranicy, co świadczy o naszym międzynarodowym zasięgu i otwartości na różnorodność rynków.

Rozumiemy, że w dzisiejszym szybko zmieniającym się świecie prawnym, naszym klientom potrzebna jest nie tylko wiedza, ale i poczucie bezpieczeństwa. Dlatego stawiamy na długookresową współpracę, która pozwala nam nie tylko reagować na bieżące wyzwania, ale także przewidywać i zapobiegać potencjalnym problemom.

Jesteśmy dumni z tego, że możemy być zaufanym doradcą dla naszych klientów. W naszej pracy kierujemy się wartościami, które choć nie zostały tutaj wymienione, są dla nas fundamentem w budowaniu relacji i świadczeniu usług na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy z kancelarią Gryn Sielicka i Wspólnicy, gdzie profesjonalizm łączy się z osobistym podejściem do każdego klienta.

Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Prawnik Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
prawo i administracja państwowa

Oferty pracy Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa - oferty archiwalne

  • Asystent prawny (Student IV - V roku prawa)

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Wsparcie zespołu Kancelarii;
      • Przygotowywanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowego;
      • Kontakt z urzędami;
      • Wykonywanie czynności administracyjnych związanych z działalnością Kancelarii;

      Wymagania

      • Rozpoczęty IV -V rok studiów prawa;
      • Mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej bądź w urzędzie administracji publicznej lub państwowej;
      • Znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa gospodarczego, procedury cywilnej oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania;
      • Umiejętność logicznego myślenia;
      • Operatywność i samodzielność;
      • Zaangażowanie w wykonywane zadania i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań;

      Oferujemy

      • Odpowiedzialną, samodzielną i ciekawą pracę;
      • Rozwój zawodowy;
      • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy;
      • Dobrą atmosferę pracy w przyjaznym, dynamicznym i młodym zespole;

Pracodawcy w Warszawie