Czy to Twoja firma?

MEGABLACH Paulina Wąsik praca

Wrocław

Od naszego skromnego początku w 2013 roku, w MEGABLACH Paulina Wąsik zawsze dążyliśmy do doskonałości w każdym aspekcie naszej działalności. Zlokalizowani w sercu Wrocławia, z pasją oddajemy się pracy z metalem, tworząc wysokiej jakości elementy stolarki budowlanej oraz realizując procesy kucia, prasowania, wytłaczania i walcowania metali. Jesteśmy dumni, że nasze usługi i produkty zyskały uznanie klientów, co potwierdza nasza wysoka ocena 4.9 na Google.

Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana. Zajmujemy się nie tylko produkcją metalowych komponentów, ale również handlem hurtowym i detalicznym pojazdów samochodowych oraz transportem drogowym towarów. Rozumiemy, że potrzeby naszych klientów są różnorodne, dlatego staramy się być elastyczni i dostosować nasze usługi do ich indywidualnych wymagań.

Jesteśmy firmą, która ceni sobie bezpośredni kontakt z klientem i zawsze staramy się być blisko tych, którzy nam zaufali. Nasze podejście opiera się na zaangażowaniu i profesjonalizmie, a każde zlecenie traktujemy z pełnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły.

Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej międzynarodowej obecności czy certyfikatów, to nasza lokalna renoma i pozytywne opinie świadczą o naszej solidności i jakości wykonywanej pracy. W MEGABLACH Paulina Wąsik jesteśmy przekonani, że nasza przyszłość jest równie jasna jak metal, z którym pracujemy na co dzień. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się produktami i usługami, które dostarczamy z pasją i precyzją.

MEGABLACH Paulina Wąsik najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy MEGABLACH Paulina Wąsik

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MEGABLACH Paulina Wąsik

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MEGABLACH Paulina Wąsik

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
MEGABLACH Paulina Wąsik
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Katowice
  4. Bochnia
  5. Łódź
  6. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MEGABLACH Paulina Wąsik - oferty archiwalne

  • Zatrudnimy Handlowca - Sprzedaż akcesoriów oraz pokryć dachowych

    • 3 000-5 000 zł / mies.
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz

    • Zatrudnimy pracownika do biura w celu obsługi klienta oraz sprzedaży internetowej.

      Jesteśmy firmą rodzinną działającą na rynku od 2013 roku.

      Zajmujemy się sprzedażą asortymentu dachowego ( rynny, okna dachowe itp.) oraz pokryć dachowych.

      W związku z intensywnym rozwojem firmy poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w naszym biurze we WROCŁAWIU.

      Zakres obowiązków

      obsługa klienta w biurze ,

      - obsługa zamówień ze sklepu internetowego oraz allegro,

      Wymagania

      Od przyszłych pracowników oczekujemy:

      - doświadczenia pracy na podobnym stanowisku lub znajomość podstawowa branży,

      - profesjonalnie, z uśmiechem i entuzjazmem obsłuży klienta ,który do nas zawita,

      - poradzi sobie ze sprzedażą stacjonarną oraz internetową,

      - znajomość programu Subiekt GT (mile widziana obsługa programu baselinker),

      - chęci do pracy,

      - zaangażowania w rozwój firmy,

      - pewności siebie oraz kreatywność,

      - samodzielności w działaniu,

      - pozytywnego nastawienia

      Oferujemy

      - szkolenie,

      - możliwość rozwoju,

      - pracę w miłym zespole,

      - stałe godziny pracy: od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 -16:00,

      - pracę, która daje duże pole samodzielności,

      - możliwość wykazania się kreatywnością.

Pracodawcy w Wrocławiu