Czy to Twoja firma?

STADION WROCŁAW sp. z o.o. praca

Wrocław

Witajcie w świecie Stadion Wrocław, miejscu gdzie pasja spotyka się z profesjonalizmem, a każdy dzień to nowa możliwość do świętowania sportu i rozrywki. Jako firma z siedzibą w pięknym Wrocławiu, jesteśmy dumni, że możemy oferować naszym klientom szeroki zakres usług, które sprawiają, że życie staje się bardziej ekscytujące.

Nasza oferta to nie tylko wynajem i zarządzanie nieruchomościami, ale także pełne zaangażowanie w działalność sportową, rozrywkową i rekreacyjną. Rozumiemy, jak ważne jest miejsce, w którym można aktywnie spędzać czas, dlatego też z pasją podchodzimy do organizacji targów, wystaw i kongresów, które są okazją do wymiany doświadczeń i nowych inspiracji.

Wypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego to kolejna gałąź naszej działalności, która pozwala naszym klientom cieszyć się aktywnością fizyczną bez konieczności inwestowania w drogi sprzęt. Z kolei nasze działania w obszarze reklamy i sprzedaży detalicznej, zarówno stacjonarnej, jak i internetowej, zapewniają dostęp do najnowszych trendów i produktów.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do dostosowywania się do potrzeb naszych klientów i stale poszukujemy nowych sposobów na ulepszenie naszych usług. Chociaż nie możemy podzielić się z Wami pełną historią naszej firmy czy szczegółami naszej misji i wartości, to możecie być pewni, że każdego dnia dążymy do bycia lepszymi i oferowania Wam wyjątkowych doświadczeń.

Nasza firma to nie tylko liczby czy usługi, to zespół ludzi, którzy z pasją tworzą miejsce, gdzie każdy może znaleźć coś dla siebie – czy to chwilę relaksu, czy emocjonujące wydarzenie sportowe. Zapraszamy Was do dołączenia do naszej społeczności i wspólnego tworzenia niezapomnianych wspomnień. Razem możemy więcej!

STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie inżynieria / technologia / technika it (informatyka) media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. utrzymania zieleni

    STADION WROCŁAW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie murawy, stadionu: koszenie, aeracja, piaskowanie, naprawy.
      Utrzymanie i pielegnacja zieleni obiektowej.
      Drobne prace remontowe ogólnobudowlane.
      Praca w godzinach 8:00-16:00
      Kontakt z pracodawcą: 728 879 371, pawel.kapitanowicz@stadionwroclaw.pl

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie i staż pracy - brak wymagań, pożądane prawo jazdy kat. T, podstawowa znajomość jęz. polskiego

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Wrocławiu