Czy to Twoja firma?

Głodne Kawałki sp. z o.o. praca

Warszawa

Witajcie, jesteśmy "Głodne Kawałki", wasza nowa ulubiona oaza smaków w samym sercu Warszawy. Nasza pasja do gastronomii przejawia się w każdym daniu, które z miłością serwujemy naszym gościom. Choć nie możemy się pochwalić długą historią, to nasze zaangażowanie w kreowanie wyjątkowych doświadczeń kulinarnych mówi samo za siebie.

Nasza restauracja to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a każdy kęs to podróż przez bogactwo smaków. Choć nie zdradzimy Wam wszystkich naszych sekretów, możemy obiecać, że w "Głodnych Kawałkach" znajdziecie dania przygotowane z najwyższą starannością i z najlepszych składników.

Jesteśmy dumni, że możemy dzielić się z Wami naszą pasją i zapraszamy do wspólnego celebrowania każdej chwili spędzonej przy naszych stołach. W naszym menu, choć nie ujawniamy jego szczegółów, zawsze znajdziecie coś, co zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia.

W "Głodnych Kawałkach" nie tylko karmimy ciało, ale i ducha. Nasz zespół to grupa ludzi, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, abyście czuli się u nas jak w domu. Choć nie znamy jeszcze Waszych imion, to już teraz traktujemy Was jak część naszej restauracyjnej rodziny.

Zapraszamy do "Głodnych Kawałków" – gdzie smak i atmosfera tworzą niezapomniane wspomnienia. Do zobaczenia!

Głodne Kawałki sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy Głodne Kawałki sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Głodne Kawałki sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Głodne Kawałki sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Głodne Kawałki sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Głodne Kawałki sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Barman/Barmanka

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Do zadań należeć będzie m.in.
      • Obsługa gości;
      • Przygotowywanie drinków;
      • Przygotowywanie napojów zimnych/ciepłych.

      Wymagania

      m.in.:
      • Systematyczność i organizacja pracy;
      • Dyspozycyjność;
      • Punktualność;
      • Samodzielność oraz staranności w wykonywaniu pracy;
      • Doświadczenie mile widziane.

      Oferujemy

      • Stawka od 17 zł netto;
      • Serwis;
      • Premie;
      • Wyżywienie na miejscu;
      • Pracę w miejscu, które pozwoli rozwinąć swoje umiejętności;
      • Elastyczny grafik.
  • Szef baru

    • Warszawa

      Do zadań będzie należeć m.in.:
      • Efektywne zarządzanie barem
      • Budowanie zaangażowanego i efektywnego zespołu
      • Dbałość o standardy wydawanych dań oraz napojów

      Wymagania

      m.in.:
      • Doświadczenie w zawodzie
      • Systematyczność i organizacja pracy
      • Dyspozycyjność
      • Punktualność
      • Samodzielność oraz staranności w wykonywaniu pracy

      Oferujemy

      • Stawka od 23 do 30 zł netto w zależności od umiejętności oraz doświadczenia;
      • Premie;
      • Serwis;
      • Świetne miejsce na rozwój swoich umiejętności.

Pracodawcy w Warszawie