Czy to Twoja firma?

ITALKEBAB DISTRIBUZIONE sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Witajcie w świecie Italkebab Distribuzione, gdzie pasja do doskonałości i miłość do smaku łączą się, by dostarczać Wam wyjątkowe wyroby mięsne. Nasza podróż rozpoczęła się w sercu Rudy Śląskiej w Polsce, gdzie 27 kwietnia 2021 roku zrodziła się wizja firmy, która ma na celu rewolucjonizowanie branży przetworów mięsnych.

Jako nowoczesna firma, dążymy do tego, by nasze produkty były synonimem jakości i świeżości. Specjalizujemy się w produkcji wyrobów z mięsa, w tym wyrobów z mięsa drobiowego, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Nasze wyroby to połączenie tradycyjnych receptur z nowoczesnym podejściem do produkcji.

Chociaż nasza historia jest jeszcze krótka, jesteśmy dumni z tego, co udało nam się osiągnąć w tak krótkim czasie. Jesteśmy zespołem profesjonalistów, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, co robią, aby nasi klienci mogli cieszyć się produktami najwyższej klasy.

W ITALKEBAB DISTRIBUZIONE rozumiemy, że zaufanie naszych klientów jest kluczowe. Dlatego też, choć nie dysponujemy jeszcze szerokim portfolio certyfikatów, nieustannie pracujemy nad zapewnieniem, że nasze produkty spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości. Wierzymy, że nasze zaangażowanie w doskonałość przekłada się na wyjątkowe doświadczenia kulinarnych dla naszych klientów.

Nasze korzenie są głęboko zakorzenione w Polsce, ale mamy ambicje, by nasze wyroby mięsne były doceniane na całym świecie. Każdego dnia staramy się być lepsi, by sprostać oczekiwaniom zarówno lokalnych, jak i międzynarodowych smakoszy.

W Italkebab Distribuzione, każdy klient jest dla nas ważny, a jego zadowolenie jest naszym priorytetem. Zapraszamy Was do dołączenia do naszej rosnącej rodziny i odkrycia smaku prawdziwego, wysokiej jakości mięsa. Razem możemy tworzyć historię pełną smaku i doskonałości.

ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gliwice
  2. Ruda Śląska
  3. Warszawa
  4. Katowice
  5. Bielsko-Biała
  6. Chorzów
  7. Jastrzębie-Zdrój
  8. Kraków
  9. Łódź
  10. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca ITALKEBAB DISTRIBUZIONE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Wykrawacz mięsa z kurczaka

    • Ruda Śląska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      wykrawanie z kurczaka kości

      Wymagania

      • Inne wymagania: Mile widziana książeczka sanepidowska, w przypadku braku książeczki pracodawca pokrywa koszty wyrobienia.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzątaczka

      sprzątanie Karcherem

      Oferujemy

  • Pracownik produkcji kebabów

    • Wymagania

      Oferujemy

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej