Czy to Twoja firma?

RHENUS FREIGHT LOGISTICS sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy nazywać się jednym z liderów w branży logistycznej. Nasza historia w Polsce rozpoczęła się w 1993 roku, a od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Z siedzibą w sercu Warszawy, RHENUS FREIGHT LOGISTICS jest synonimem innowacji, jakości i indywidualnego podejścia do każdego zadania.

Nasza oferta to znacznie więcej niż tylko transport. Oferujemy kompleksowe rozwiązania logistyczne, które obejmują transport drogowy, kolejowy, rzeczny, morski i lotniczy. Nasze usługi magazynowe i outsourcingowe są na najwyższym poziomie, a zaawansowana logistyka magazynowa i efektywny przepływ materiałów to nasza codzienność. Jesteśmy dumni z naszej zdolności do tworzenia spersonalizowanych produktów logistycznych, które idealnie wpasowują się w specyficzne wymagania łańcucha dostaw naszych klientów.

Jako przedsiębiorstwo rodzinne, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu życzenia i potrzeby naszych klientów. Rozumiemy, że zaufanie, które w nas pokładają, jest fundamentem naszej działalności. Dlatego też każdego dnia dążymy do tego, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i jakości.

Nasza międzynarodowa obecność z oddziałami na całym świecie pozwala nam na realizację projektów logistycznych o globalnym zasięgu. Jesteśmy gotowi sprostać wyzwaniom, które niesie ze sobą dynamicznie zmieniający się świat logistyki, dostarczając rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przewyższają oczekiwania.

W RHENUS FREIGHT LOGISTICS wiemy, że nasza przewaga konkurencyjna wynika z zaawansowanych rozwiązań transportowych, które umożliwiają płynny przepływ materiałów na wszystkich trasach. Dzięki temu naszym klientom możemy oferować kompleksowe usługi o wartości dodanej, które pomagają zoptymalizować ich łańcuch dostaw.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali doświadczeniu i ekspertyzie Rhenus Freight Logistics. Razem możemy osiągnąć więcej.

RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Gliwice
  3. Warszawa

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca RHENUS FREIGHT LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. ewidencji magazynowej

    • Gliwice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykształcenie: brak wymagań; rok doświadczenia zawodowego; komunikatywność; zakres obowiązków: praca biurowa przy komputerze oraz na magazynie - kontrola przesyłek, obsługa systemowa magazynu tj. np. weryfikacja przesyłek, inwentaryzacja magazynowa; dwie zmiany; miejsce pracy: Gliwice

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: zł brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowo-premiowy ze staw. mies

Pracodawcy w Warszawie