Czy to Twoja firma?

MALTEUROP POLSKA sp. z o.o. praca

Gdańsk

W sercu przemysłu słodowniczego, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się MALTEUROP POLSKA – nasza dumna słodownia w Gdańsku. Jesteśmy światowym liderem w naszej branży i największym dostawcą dla przemysłu browarniczego. Nasza historia zaczęła się pisać w 1997 roku, kiedy to zainaugurowaliśmy produkcję w gdańskiej słodowni, choć tradycje produkcji słodu sięgają jeszcze roku 1961.

Z dumą reprezentujemy polską jakość na międzynarodowej arenie, prowadząc działalność w 14 krajach i zarządzając 27 zakładami. Nasza zdolność produkcyjna to imponujące 2 200 000 ton słodu rocznie, co świadczy o naszej skali i zaangażowaniu. Jakość naszych produktów, takich jak Słód Lager, Słód Monachijski, Słód Pale Ale, czy Słód Pilzneński, jest dla nas priorytetem. Dlatego też zarządzamy całym łańcuchem dostaw, począwszy od uprawy jęczmienia browarnego, aby zapewnić, że każda partia słodu jest najwyższej klasy.

Nasze zaangażowanie w zrównoważony rozwój i wysokie standardy bezpieczeństwa pracy to nie tylko puste słowa, ale realne działania, które podejmujemy każdego dnia. Jesteśmy dumni z naszego certyfikatu ISO 9001, który posiadamy od 2002 roku, potwierdzającego nasze wysokie standardy.

W MALTEUROP POLSKA wierzymy, że nasze długoletnie doświadczenie i ścisła współpraca z browarami to klucz do sukcesu. Dzięki temu możemy oferować nie tylko produkty, ale i usługi, które wzbogacają branżę browarniczą. Organizujemy szkolenia, uczestniczymy w konferencjach i targach branżowych, a także dbamy o dobrostan naszych pracowników, oferując im dodatkowe świadczenia socjalne, ubezpieczenie na życie, prywatną opiekę medyczną czy dofinansowanie do zajęć sportowych.

Jesteśmy MALTEUROP POLSKA – twoim partnerem w świecie piwa, który z pasją tworzy podstawy do wyjątkowych trunków. Zapraszamy do świata, w którym jakość, tradycja i innowacyjność idą w parze z zadowoleniem naszych klientów i konsumentów.

MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 4 miesiącach

Profil firmy:
MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Chodziez
  2. Gdańsk
  3. Katowice
  4. Bielsko-Biała
  5. Gdynia
  6. Wrocław

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca MALTEUROP POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Technik mechanik utrzymania ruchu

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Utrzymanie ruchu maszyn i urządzeń produkcyjnych.
      Modernizacja i konserwacja istniejących urządzeń.
      Wykonywanie przeglądów i remontów linii produkcyjnych.
      Regeneracja urządzeń i części zamiennych.
      Wykonywanie bieżących napraw oraz usuwanie awarii maszyn.
      Realizacja planów prewencyjnego utrzymania ruchu.
      Praca w godzinach: 6.00 - 14.00, 14.00 - 22.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole
      • Inne wymagania: zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętność szybkiego i efektywnego rozwiązywania problemów, otwartość na zdobywanie i szybkość w przyswajaniu wiedzy, doświadczenie na podobnym stanowisku, ogólna wiedza z zakresu mechaniki i budowy maszyn, podstawowe umiejętności posługiwania się rysunkiem technicznym, gotowość do pracy w systemie dwuzmianowym, współpraca z działem produkcyjnym w zakresie pomocy technicznej. Zdolność do wykonywania prostych prac spawalniczych mile widziane. W przypadku cudzoziemców dodatkowo jest wymagana znajomość języka polskiego w stopniu zaawansowanym (C1).

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 532,08 do 8 383,43 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, prywatna opieka zdrowotna, ubezp
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku