Czy to Twoja firma?

KB SKATELAB Maciej Skiba praca

Gdańsk

Oferty pracy KB SKATELAB Maciej Skiba

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca KB SKATELAB Maciej Skiba

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa KB SKATELAB Maciej Skiba

Siedziba główna

Praca KB SKATELAB Maciej Skiba - oferty archiwalne

  • Frezer

    KB SKATELAB Maciej Skiba
    • Koleczkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - obsługa plotera CNC
      - kontrola jakości pracy
      - serwis maszyn
      - przygotowanie materiałów
      - pakowanie i wydawnie elementów gotowych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: komunikatywność, umiejętność analitycznego myślenia oraz obsługi komputera. Praca w godzinach 7:00-22:00 (2 lub 3 zmiany). Po okresie próbnym umowa o pracę na czas określony

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 6 400 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku