Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Czy to Twoja firma?

Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak praca

Warszawa

Witajcie w Mruczankowym Przedszkolu, gdzie każdy dzień to podróż pełna odkryć i radości. Nasza historia zaczęła się w czerwcu 2009 roku, kiedy to postanowiliśmy stworzyć miejsce, w którym każde dziecko może rozwijać się w swoim tempie, w atmosferze akceptacji i wsparcia. Znajdujemy się w sercu Warszawy, przy ulicy Lipińskiej 11, gdzie nasze drzwi zawsze stoją otworem dla małych odkrywców i ich rodzin.

Specjalizujemy się w integracji dzieci z autyzmem, ale nasze przedszkole to przestrzeń dla każdego malucha. Wierzymy, że każde dziecko jest wyjątkowe i zasługuje na indywidualne podejście, dlatego stosujemy zarówno tradycyjne metody edukacji, jak i nowatorskie techniki, które wspierają wszechstronny rozwój naszych podopiecznych.

Nasza oferta to nie tylko nauka i zabawa. To także wsparcie specjalistów – psychologów, pedagogów, logopedów oraz terapeutów integracji sensorycznej. Współpracujemy z muzykiem i lektorem języka angielskiego, bo wiemy, jak ważna jest wszechstronna edukacja od najmłodszych lat. Dzięki temu nasze przedszkole to miejsce, gdzie dzieci mogą rozwijać swoje pasje i talenty w przyjaznej i bezpiecznej atmosferze.

Jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z zaangażowania, z jakim podchodzimy do pracy z naszymi przedszkolakami. Nasze metody pracy są efektem wieloletniego doświadczenia i ciągłego poszukiwania najlepszych rozwiązań, aby każde dziecko czuło się u nas jak w domu.

Zapraszamy do Mruczankowego Przedszkola, gdzie każde dziecko ma szansę rozwijać skrzydła marzeń i cieszyć się dzieciństwem w pełni. Razem tworzymy przestrzeń pełną ciepła, zrozumienia i radości, gdzie każdy dzień jest nową przygodą. Dołączcie do naszej rodzinnej społeczności, gdzie każdy małych krok jest wielkim skokiem w przyszłość.

Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Pedagog specjalny Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Pruszków
  4. Bielsko-Biała
  5. Rzeszów
  6. Zakopane
  7. Góra Kalwaria
  8. Olsztyn

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Mruczankowe Przedszkole Marzena Kołnierzak - oferty archiwalne

  • Pedagog Specjalny do Niepublicznego Przedszkola przy metrze Młociny

    • 4 700-5 200 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Do nowootwartej placówki Mruczankowego Integracyjnego Przedszkola Niepublicznego przy ul. Nocznickiego 29B w Warszawie (700 metrów od stacji metra Młociny) zatrudnimy Pedagoga Specjalnego.

      Zakres obowiązków

      Zależy nam bardzo, aby były to osoby, które chcą dołączyć do naszego Zespołu na dłużej i pracować z grupą dzieci zdrowych oraz z wysoko funkcjonującymi dziećmi z autyzmem.

      Wymagania

      Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz z danymi kontaktowymi.

      Oferujemy

      • Umowę o pracę na pełny etat
      • Wsparcie drugiego nauczyciela
      • Stałą współpracę z całym Zespołem
      • Szkolenia podnoszące kompetencje
      • Pracę w małych grupach (max. 15 dzieci)
      • Pracę w systemie zmianowym, stały grafik
      • Pracę w nowoczesnym, multimedialnym otoczeniu

Pracodawcy w Warszawie