ACS sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

ACS sp. z o.o. praca

Warszawa
ACS sp. z o.o. to renomowana firma ochroniarska z siedzibą w Warszawie, która od 2008 roku dostarcza specjalistyczne usługi dla portów lotniczych w Warszawie, Rzeszowie i Radomiu. Jako integralna część Grupy Kapitałowej Polskie Porty Lotnicze S.A., firma wyrosła na lidera w branży, co potwierdza prestiżowa nagroda w konkursie Outsourcing Stars. Zespół niemal 500 wykwalifikowanych specjalistów zarządza obszarem o powierzchni 600 tys. m², zapewniając najwyższy standard usług, w tym utrzymanie czystości, ochronę oraz obsługę parkingów. Z kapitałem zakładowym wynoszącym 1 500 000 zł, ACS sp. z o.o. demonstruje solidność finansową i zaangażowanie w rozwój, co czyni firmę godnym zaufania partnerem w sektorze usług dla lotnisk.
ACS sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy ACS sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ACS sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ACS sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca ACS sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik Porządkowy (21:00-5:00)

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Firma "ACS" Sp. z o.o. należąca do Grupy Kapitałowej Przedsiębiorstwa Państwowego "Porty Lotnicze", obecnie do swojego zespołu poszukuje:

      Pracowników Porządkowych do sprzątania:

      terminala na lotnisku im. F. Chopina w Warszawie

      Miejsce wykonywania pracy: Port Lotniczy im. F. Chopina w Warszawie.

      Zakres obowiązków

      • Mycie podłóg;
      • Pranie wykładzin z wykorzystaniem maszyn czyszczących;
      • Doczyszczanie toalet;

      Wymagania

      Mile widziana znajomość obsługi maszyn jeżdżących czyszczących.

      Oferujemy

      • Umowa cywilno-prawna - 19,70 zł brutto/godz. + 300 zł brutto dodatek motywacyjny;
      • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę;
      • Możliwość nawiązania długoletniej współpracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
      • System pracy NOCE 21:00-5:00 (od niedzieli do czwartku);
  • Sprzątanie terenów zewnętrznych-Lotnisko Chopina (7-19/19-7)

    • Warszawa

      Pracowników Porządkowych do sprzątania: TERMINALA na Lotnisku im. F.Chopina w Warszawie (ul. Żwirki i Wigury 1).

      Sprzątanie Terminala - tereny zewnętrzne

      Praca w systemie zmianowym: 7.00-19.00, 19.00-7.00,

      • Sprzątanie terminala, terenów zewnętrznych, parkingów (zamiatanie, odśnieżanie);

      Wymagania

      Mile widziane prawo jazdy kategorii B.

      Oferujemy

      • Umowa cywilno-prawna - 19,70 zł brutto/godz + 300 zł brutto dodatek motywacyjny;
      • Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę o pracę.

Pracodawcy w Warszawie