E-toll

Czy to Twoja firma?

E-toll praca

Poznań

Jesteśmy E-toll Poznań – Twoim zaufanym partnerem w świecie nowoczesnych rozwiązań dla systemu E-toll. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich, którzy cenią sobie wygodę i innowacyjność w płatnościach za przejazdy po polskich drogach.

Nasze produkty to przede wszystkim urządzenia OBU, które są sercem systemu E-toll, zapewniając automatyczną rejestrację przejazdów i płatności. Dzięki nim, zarówno przedsiębiorcy, jak i kierowcy indywidualni mogą cieszyć się płynnością podróży bez konieczności zatrzymywania się przy bramkach. Oferujemy również urządzenia wpinane pod złącze zapalniczki oraz urządzenia ZSL, które są synonimem łatwości obsługi i niezawodności.

Jesteśmy dumni z naszej aplikacji MyCar, która jest prawdziwym ułatwieniem w zarządzaniu kontem E-toll. Dzięki niej, w każdej chwili i z każdego miejsca, nasi klienci mają dostęp do informacji o stanie swojego salda oraz mogą łatwo zarządzać swoimi płatnościami.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na integracji z systemem E-toll, wykorzystaniu technologii lokalizacji satelitarnej GPS oraz szybkim przesyłaniu danych do systemu poboru opłat elektronicznych. To właśnie te aspekty sprawiają, że nasze urządzenia są niezawodne i cenione przez użytkowników.

Ponadto, oferujemy kompleksowe usługi montażu i rejestracji online urządzeń, co jest wyrazem naszego zaangażowania w zapewnienie najwyższej jakości obsługi. Rozumiemy, jak ważny jest czas i komfort naszych klientów, dlatego staramy się, aby korzystanie z naszych produktów i usług było jak najprostsze i najbardziej intuicyjne.

W E-toll Poznań zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby rynku, ale również wyznaczają nowe kierunki w branży płatności elektronicznych. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych użytkowników naszych urządzeń E-toll. Razem możemy zmienić oblicze podróżowania po Polsce!

E-toll najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy E-toll

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca E-toll

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Pracownik Produkcji (branża medyczna)

    Bergman Deutschland
    • 17-17 € / godz.
    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Pracownik produkcji

    Agencja Zatrudnienia KS Service S.A.
    • 4 300-5 375 zł / mies.
    • Rokietnica
    • umowa o pracę tymczasową
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

    PAULA Ingredients Sp. z o. o.
    • Parzew
    Popularna
    Dodana

Mapa E-toll

Adres rejestrowy

Praca E-toll - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - Farmio

    E-toll
    • 2 700-4 000 zł / mies.
    • Jarocin
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • Пропонуємо роботу в місті Яроцін (73км від міста Познань).

      Завод Фарміо.

      Нова лінія!!!!! продукція шашликів!!!!

      Оплата: жінки 16 злотих нетто, чоловіки 17 злотих нетто.

      Графік роботи 12/12.

      Безкоштовно обід, робоча форма, проживання, проїзд на роботу та з роботи, оформлення – umową zlecenia

      Контактний номер 533667684

      Говоримо українською, російською, польською.

      Zakres obowiązków

      маринування курячого філе, нарізання, нанизування на шампур, пакування та стікерування

      Wymagania

      бажання працювати, бути готовим працювати у прохолодному приміщенні +5 +7

      Oferujemy

      пропонуємо безкоштовно проживання, доїзд до місця праці і з місця праці додому, робочий одяг та взуття

Pracodawcy w Poznaniu