Czy to Twoja firma?

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA praca

Warszawa

Jesteśmy Wojskowym Centrum Rekrutacji Warszawa - Praga, zlokalizowanym w sercu dynamicznie rozwijającej się części stolicy, na warszawskiej Pradze. Nasza działalność to przede wszystkim wsparcie dla osób związanych z wojskiem oraz dla tych, którzy chcą stać się częścią tej wyjątkowej społeczności.

Nasza oferta to szeroki wachlarz usług, które obejmują kwalifikację wojskową, nadawanie przydziałów mobilizacyjnych oraz przeprowadzanie ćwiczeń wojskowych. Jesteśmy także odpowiedzialni za prowadzenie ewidencji oficerów, podoficerów oraz szeregowych rezerwy. Zajmujemy się wydawaniem zaświadczeń o przebiegu służby wojskowej oraz książeczek wojskowych, co jest niezbędne dla wielu naszych klientów.

W naszej codziennej pracy kładziemy duży nacisk na obsługę administracyjną, wsparcie informatyczne oraz zarządzanie kryzysowe. Dbamy o sprawy operacyjne i szkoleniowe, a także gotowość mobilizacyjną i bojową. Nasze działania są kluczowe dla zapewnienia świadczeń rzeczowych i osobistych na rzecz obrony kraju.

Jesteśmy dumni z naszej roli w nadawaniu przydziałów organizacyjno-mobilizacyjnych oraz w procesie militaryzacji jednostek. Nasza praca ma również wymiar historyczny i społeczny – zajmujemy się sprawami weteranów, Dam i Kawalerów Virtuti Militari oraz ochroną informacji niejawnych.

Nasze centrum to miejsce, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością. Z jednej strony jesteśmy strażnikami wartości i historii, z drugiej – nieustannie rozwijamy nasze kompetencje, aby sprostać wyzwaniom współczesnego świata.

Jako część sektora administracji biurowej, HR, IT, zarządzania, medycyny, farmacji oraz zdrowia, jesteśmy świadomi naszej roli w społeczeństwie. Nasze usługi są nie tylko wsparciem dla żołnierzy i pracowników wojska, ale także gwarancją bezpieczeństwa i gotowości obronnej kraju.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy chcą mieć realny wpływ na bezpieczeństwo narodowe i są gotowi wziąć na siebie odpowiedzialność za losy naszego kraju. Razem tworzymy silne i zgrane społeczeństwo, gotowe stawić czoła wyzwaniom przyszłości.

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa hr / kadry it (informatyka) zarządzanie / dyrekcja medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA

Siedziba główna

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Łódź
  5. Piastów
  6. Kobyłka
  7. Poznań
  8. Koszalin
  9. Wołomin
  10. Legionowo

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WARSZAWA - PRAGA - oferty archiwalne

  • Starszy informatyk

    • Warszawa
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Nadzorowanie planowania potrzeb materiałowo - technicznych w zakresie sprzętu łączności i informatyki niezbędnych dla sprawnej realizacji zadań przez WCR;
      Zapewnienie właściwej eksploatacji sprzętu teleinformatycznego będącego na wyposażeniu WCR;
      Prowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystania specjalistycznego oprogramowania eksploatowanego w WCR dla użytkowników systemów teleinformatycznych;
      Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych oraz ochrona systemów teleinformatycznych w WCR
      Konfiguracja komputerów, nadawanie uprawnień użytkownikom).
      Zapewnienie funkcjonowania systemów informatycznych resortu obrony na narodowej, znajdujących się na wyposażeniu WCR oraz ich bieżącą obsługą.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, Znajomość budowy i obsługi systemów teleinformatycznych oraz sieci komputerowych, Znajomość środowiska Windows Serwer, sieci LAN, podstawy Active Directory i HTML, Znajomość technologii sieciowych(drukarki, skanery itp. Umiejętność obsługi urządzeń peryferyjnych oraz naprawy i serwisowania sprzętu komputerowego, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Nadzorowanie planowania potrzeb materiałowo - technicznych w zakresie sprzętu łączności i informatyki niezbędnych dla sprawnej realizacji zadań przez WCR; Zapewnienie właściwej eksploatacji sprzętu teleinformatycznego będącego na wyposażeniu WCR; Prowadzenie szkoleń z zakresu wykorzystania specjalistycznego oprogramowania eksploatowanego w WCR dla użytkowników systemów teleinformatycznych; Zapewnienie bezpieczeństwa przetwarzanych danych oraz ochrona systemów teleinformatycznych w WCR Konfiguracja komputerów, nadawanie uprawnień użytkownikom). Zapewnienie funkcjonowania systemów informatycznych resortu obrony na narodowej, znajdujących się na wyposażeniu WCR oraz ich bieżącą obsługą. [Kontakt: osobiście; tel.: 261 872 248 lub iw.zagorska@ron.mil.pl]

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 645 PLN
      • Opis wynagrodzenia: plus dodatek stażowy (po 5 latach zatrudnienia), plus premie.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierownika kancelarii

    • Warszawa

      Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie korespondencji otrzymywanej. Wysyłanej oraz wytwarzanej;
      Zapewnienie obsługi kancelaryjnej dla poszczególnych komórek wewnętrznych i osób na samodzielnych stanowiskach służbowych;
      Zapewnienie funkcjonowania kancelarii jawnej w zakresie przechowywania, przetwarzania wytwarzania, przekazywania i prowadzenia ewidencji materiałów jawnych;
      Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych, w tym dzienniki korespondencji wchodzącej i wychodzącej;
      Odbieranie oraz wysyłanie elektronicznych wersji dokumentów finalnych poprzez kancelarię elektroniczną;
      Rozliczanie wykonawców z powierzonych im dokumentów;
      Przestrzeganiu przepisów w sprawie zasad i trybu postępowania z materiałami archiwalnymi i inną dokumentacją niearchiwalną;
      Kompletowanie dokumentów oraz przygotowanie akt do archiwizacji;

      Wymagania

      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, komunikatywna znajomość języka polskiego. Obowiązki: Przyjmowanie, rejestrowanie, przechowywanie oraz przekazywanie korespondencji otrzymywanej. Wysyłanej oraz wytwarzanej; Zapewnienie obsługi kancelaryjnej dla poszczególnych komórek wewnętrznych i osób na samodzielnych stanowiskach służbowych; Zapewnienie funkcjonowania kancelarii jawnej w zakresie przechowywania, przetwarzania wytwarzania, przekazywania i prowadzenia ewidencji materiałów jawnych; Prowadzenie urządzeń ewidencyjnych, w tym dzienniki korespondencji wchodzącej i wychodzącej; Odbieranie oraz wysyłanie elektronicznych wersji dokumentów finalnych poprzez kancelarię elektroniczną; Rozliczanie wykonawców z powierzonych im dokumentów; Przestrzeganiu przepisów w sprawie zasad i trybu postępowania z materiałami archiwalnymi i inną dokumentacją niearchiwalną; Kompletowanie dokumentów oraz przygotowanie akt do archiwizacji; [Kontakt: osobiście; tel.: 261 872 248 lub iw.zagorska@ron.mil.pl]

      Oferujemy

Pracodawcy w Warszawie