Czy to Twoja firma?

PERFECT CLEANING sp. z o.o. praca

Warszawa

Od ponad dwóch dekad PERFECT CLEANING Sp. z o.o. jest synonimem czystości i profesjonalizmu w branży utrzymania nieruchomości w nienagannej czystości. Nasza historia zaczęła się w 2003 roku w Warszawie, gdzie do dziś znajduje się nasza siedziba. Od tamtej pory nieustannie rozwijamy nasze usługi, aby spełniać i przekraczać oczekiwania naszych klientów. Nasza misja to indywidualne podejście do każdego zlecenia. Rozumiemy, że każda przestrzeń jest unikalna, dlatego metody i narzędzia pracy dobieramy ściśle pod kątem specyficznych potrzeb naszych klientów. To właśnie to personalizowane podejście wyróżnia nas na rynku i pozwala na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajdziesz kompleksowe usługi sprzątania, które obejmują zarówno tereny zewnętrzne, jak i wnętrza biur, zakładów pracy oraz obiektów sportowo-rekreacyjnych. Wykorzystujemy specjalistyczny sprzęt oraz wysoce efektywne, a zarazem bezpieczne środki czyszczące, co gwarantuje doskonałe rezultaty naszej pracy. Jesteśmy dumni z naszego wieloletniego doświadczenia, które pozwala nam na efektywne rozwiązywanie nawet najtrudniejszych wyzwań związanych z utrzymaniem czystości. Nasze profesjonalne wyposażenie to nie tylko gwarancja wysokiej jakości usług, ale także świadectwo naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie technik pracy. Działamy na terenie całego kraju, co świadczy o naszej elastyczności i gotowości do spełnienia oczekiwań klientów niezależnie od ich lokalizacji. Nasz zespół to grupa wykwalifikowanych specjalistów, którzy każdego dnia wkładają całe swoje serce w to, aby przestrzenie, z którymi pracujemy, były nie tylko czyste, ale także zdrowe i przyjazne dla użytkowników. W PERFECT CLEANING Sp. z o.o. rozumiemy, że zaufanie naszych klientów jest najcenniejszym atutem. Dlatego też nieustannie pracujemy nad tym, aby nasze usługi były synonimem niezawodności i najwyższej jakości. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług – gwarantujemy, że przekonasz się, jak wiele może zmienić profesjonalne sprzątanie.

PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center administracja biurowa / praca biurowa sprzedaż / zakupy praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Siedziba główna

PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pracownik serwisu sprzątającego

    PERFECT CLEANING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie biur, pomieszczeń mieszkalnych i pomieszczeń socjalnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności . Praca ulica Podkarpacka - 3 godziny dziennie lub ul Morgowa - 4 godziny dziennie

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Warszawie