Czy to Twoja firma?

Kancelaria Signi S.A. praca

Wrocław

W sercu Wrocławia, gdzie nowoczesność splata się z historią, rozwija się nasza firma - Kancelaria Signi S.A. Jesteśmy dumni, że od 2017 roku, jako jedna z wiodących firm w branży zarządzania wierzytelnościami, wspieramy naszych klientów w Polsce i za granicą. Nasza specjalność to zarządzanie wierzytelnościami niepracującymi (NPL) oraz regularnymi (PL), a nasze innowacyjne podejście pozwala tworzyć rozwiązania skrojone na miarę oczekiwań każdego inwestora.

Nasza misja, choć nie sformułowana wprost, wyraża się w codziennej pracy i relacjach, które budujemy. Rozumiemy, jak ważne jest nawiązanie dobrej relacji z klientem, dlatego zawsze stawiamy na indywidualne podejście. Pomoc w osiągnięciu wolności finansowej to dla nas nie tylko cel, ale i codzienna praktyka.

Innowacyjność to słowo-klucz w naszym słowniku. Stale poszukujemy nowych, lepszych sposobów na realizację naszych usług, aby nasi klienci mogli cieszyć się spokojem i pewnością, że ich interesy są w dobrych rękach. Dzięki Panelowi Klienta, każdy z naszych partnerów ma stały dostęp do informacji o stanie zadłużenia i może na bieżąco monitorować proces spłaty zobowiązań.

Jesteśmy firmą, która stoi na solidnych fundamentach finansowych, co daje nam stabilność i pozwala na długofalowe planowanie strategii rozwoju. Współpraca z nami to gwarancja bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

W Kancelarii Signi S.A. wiemy, że zaufanie to podstawa każdej relacji biznesowej. Dlatego każdego dnia pracujemy na to zaufanie, oferując nie tylko usługi najwyższej jakości, ale i budując z naszymi klientami relacje oparte na wzajemnym szacunku i zrozumieniu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy osiągnąć więcej.

Oferty pracy Kancelaria Signi S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Kancelaria Signi S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Kancelaria Signi S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Kancelaria Signi S.A.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Wrocław
  3. Warszawa
  4. Dzierżoniów
  5. Radom

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Kancelaria Signi S.A. - oferty archiwalne

  • Inspektor ds. Negocjacji

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • praca zdalna
    • Zakres obowiązków

      • Umowa o pracę
      • Pełny etat
      • Rekrutacja zdalna
      Twój zakres obowiązków:
      • Prowadzenie negocjacji telefonicznych z dłużnikami
      • Ustalanie warunków spłaty
      • Monitorowanie terminowych spłat
      • Ustalanie przyczyn opóźnień w zakresie płatności
      • Ustalanie/potwierdzanie danych teleadresowych klientów/dłużników

      Wymagania

      Nasze wymagania:
      • Umiejętność pracy w zespole
      • Nastawienie na realizację postawionych celów
      • Komunikatywność
      • Dyspozycyjność
      • Doświadczenie nie jest wymagane
      • Mile widziana znajomość pracy w środowisku Windows

      Oferujemy

      Nasze atuty:
      • Weekendy przeznaczamy na odpoczynek – praca od poniedziałku do piątku
      • Współpracujemy w przyjaznym i zgranym zespole
      • Stabilne warunki zatrudnienia – umowa o pracę na pełen etat
      • Wprowadziliśmy dodatkowe wynagrodzenie za urlop – Ty odpoczywasz, a my Ci za to płacimy
      • Organizujemy konkursy i integracje online – żeby dobra atmosfera w pracy nie była tylko sloganem
      • Podchodzimy indywidualnie do okresu wdrożenia – zależy nam, abyś miał/a komfort i czas na odnalezienie się w nowym miejscu
      • dodatkowe świadczenia – wybór należy do Ciebie (Multisport, dofinansowanie dojazdów do pracy, grupowe ubezpieczenie na życie)
      • Prywatna opieka medyczna
      • Po okresie wdrożeniowym możliwość przejścia na pracę zdalną – liczą się dla Nas efekty, nie to gdzie siedzisz
      • Zapewniamy szkolenia wewnętrzne – uczymy wszystkiego od podstaw i dbamy o ciągły rozwój
      • Prowadzimy wewnętrzne rekrutacje – u nas masz szanse na rozwój
      • Mamy zespół trenerski – na jego wsparcie możesz liczyć w każdej chwili
      • System premiowania bez górnego limitu, bo doceniamy Twój wkład oraz zaangażowanie

Pracodawcy w Wrocławiu