MultiPrint.pl

Czy to Twoja firma?

MultiPrint.pl praca

Warszawa

Witaj w świecie MultiPrint.pl, gdzie pasja do druku i innowacji łączy się z zaangażowaniem, aby dostarczać naszym klientom usługi najwyższej jakości. Nasza siedziba znajduje się w sercu Warszawy, na Pradze Południe, gdzie każdego dnia tworzymy materiały, które pomagają naszym klientom wyróżnić się na rynku. Jesteśmy dumni z naszej oferty, która obejmuje druk i ksero czarno-białe, wydruki cyfrowe, pieczątki, elegancką papeterię weselną, przyciągające wzrok reklamy, a także ulotki i wizytówki – wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja marka była zauważalna. Nasze usługi oprawiania prac zapewniają, że Twoje dokumenty będą prezentować się profesjonalnie i estetycznie. Rozumiemy, że czas to pieniądz, dlatego z dumą oferujemy szybką realizację większości zleceń wydruków czarno-białych – często na poczekaniu, w ciągu zaledwie kilku minut. To nasza przewaga konkurencyjna, która wyróżnia nas na rynku i świadczy o naszym zaangażowaniu w potrzeby klientów. Korzystając z nowoczesnych maszyn Konica-Minolta, gwarantujemy, że każda kopia jest wyrazista i trwała. Dla większych projektów dysponujemy drukarnią podwarszawską, która jest w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom, przekraczającym 50000 kopii. Z myślą o wygodzie naszych klientów, oferujemy możliwość przesłania plików do druku online, a gotowe produkty można odebrać osobiście lub skorzystać z opcji wysyłki kurierem bezpośrednio pod wskazany adres. W MultiPrint.pl rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, a jego potrzeby są indywidualne. Dlatego też każde zlecenie traktujemy z osobistym zaangażowaniem, dostosowując nasze usługi do specyficznych wymagań. Zapraszamy do współpracy – razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co pomoże Twojej marce zaistnieć i rozkwitnąć.

MultiPrint.pl najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy MultiPrint.pl

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MultiPrint.pl

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MultiPrint.pl

Siedziba główna

MultiPrint.pl poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca MultiPrint.pl - oferty archiwalne

  • 1.Obsługa klienta(druk/ksero), 2.Drukarz wielkoformatowy.

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      Obecnie do obsadzenia mamy dwa stanowiska:

      1. Obsługa klienta (druk/ksero).

      Zakres obowiązków:

      - Wykonywanie prostych czynności kserograficznych.
      - Obsługa cyfrowych urządzeń drukujących i ploterów wielkoformatowych.

      - Obsługa urządzeń wykańczających druki.

      - Przyjmowanie i wydawanie zamówień.
      - Obsługa klientów indywidualnych, firm i instytucji.

      2. Drukarz wielkoformatowy.
      Obsługa plotera wielkoformatowego marki Roland

      - Druk foli samoprzylepnych, banerów, plakatów wielkoformatowych.

      - Przygotowywanie plików do druku.
      - Obsługa plotera wycinającego Summa.

      - Obsługa trymera, laminatora i urządzeń wykańczających.

      Wymagania

      Mile widziane nie obligatoryjne:

      - Wykształcenie Poligraficzne.

      - Doświadczenie przy obsłudze klienta i korespondencji e-mail.

      - Znajomość programów InDesign, Ilustrator, CorelDraw.

      Oferujemy

      umowę o pracę.

      Praca na pełen etat.

Pracodawcy w Warszawie