Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński

Czy to Twoja firma?

Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński praca

Lubin

Witajcie w świecie zakładu usługowo-handlowego Grzegorz Skorupiński w Krzepielowie, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym priorytetem. Jesteśmy dumni, że od lat zajmujemy stabilną pozycję na rynku transportowym i handlowym, oferując produkty i usługi najwyższej jakości.

Nasza specjalność to sprzedaż węgli o różnych typach i rodzajach, które dostarczamy naszym klientom, dbając o ich pełne zadowolenie. Rozumiemy, jak ważne jest ciepło w każdym domu, dlatego nasz asortyment jest zawsze dostosowany do indywidualnych potrzeb naszych odbiorców. W naszej ofercie znajdziecie węgiel zarówno do użytku domowego, jak i przemysłowego – zawsze w atrakcyjnych cenach.

Nie tylko sprzedajemy, ale również dostarczamy. Nasze usługi transportowe i spedycyjne są synonimem niezawodności i terminowości. Posiadamy profesjonalną i dynamiczną kadrę, która jest gotowa sprostać nawet najbardziej wymagającym zadaniom. Dzięki własnemu składowi opału, jesteśmy w stanie zaoferować sprzedaż hurtową i detaliczną, co stanowi naszą konkurencyjną przewagę.

Zdajemy sobie sprawę, że zakup węgla to często znacząca inwestycja, dlatego dla wygody naszych klientów oferujemy sprzedaż ratalną. Wszelkich szczegółowych informacji udzielamy z chęcią drogą telefoniczną – nasi eksperci są zawsze gotowi pomóc i doradzić najlepsze rozwiązania.

W zakładzie usługowo-handlowym Grzegorz Skorupiński zawsze stawiamy na rozwój i innowacje, aby nasi klienci mieli dostęp do najlepszych produktów na rynku. Nasza energiczna drużyna pracowników to fundament naszej firmy, a ich profesjonalizm i zaangażowanie są gwarancją najwyższej jakości świadczonych usług.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już zaufali naszej firmie. Razem możemy tworzyć ciepłe i energooszczędne przyszłość.

Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kierowca Lubin
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 5 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Wrocław
  2. Bielsko-Biała
  3. Bydgoszcz
  4. Poznań
  5. Lubin
  6. Koszalin
  7. Nowa Sól

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Zakład Usługowo-Handlowy Grzegorz Skorupiński - oferty archiwalne

  • KIEROWCA C+E KRAJ WEEKENDY W DOMU

    • Lubin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • Zatrudnię kierowcę z uprawnieniami kat. C+E z okolic Wschowy, Sławy, Głogowa, Lubina, Szprotawy.

      Wymagane doświadczenie i ważna karta kierowcy.

      Praca poniedziałek - piątek

      TYLKO POLSKA

      Weekendy wolne

      Praca na C+N platforma

      Szczegółowe informacje pod numerem telefonu 604594471

      Zakres obowiązków

      Transport towarów

      Załadunek

      Rozładunek

      Wymagania

      ważna karta kierowcy

      ważne badania lekarskie

      doświadczenie

      Oferujemy

      Atrakcyjne wynagrodzenie

      Praca od poniedziałku do piątku

      Wszystkie weekendy w domu

Pracodawcy w Lubinie