TTD POLSKA SP. Z O.O.

Czy to Twoja firma?

TTD POLSKA sp. z o.o. praca

Warszawa

W sercu dynamicznie rozwijającej się Warszawy znajduje się TTD Polska, firma, która z pasją i zaangażowaniem podchodzi do każdego aspektu rachunkowości i doradztwa podatkowego. Nasza historia, choć nieopowiedziana w pełni, jest świadectwem nieustannego rozwoju i dążenia do doskonałości w obszarze finansów.

W TTD POLSKA rozumiemy, że terminowość, skrupulatność, fachowość oraz indywidualne podejście to nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy trwałe relacje z naszymi klientami. Nasze usługi finansowo-księgowe oraz kadrowo-płacowe są skrojone na miarę potrzeb każdego przedsiębiorstwa, niezależnie od jego wielkości. Dzięki wykorzystaniu innowacyjnych technologii, jesteśmy w stanie zapewnić usługi na najwyższym poziomie, jednocześnie dbając o bezpieczeństwo danych zgodnie z RODO.

Nasze doradztwo podatkowe i wsparcie w zakresie prawa pracy to nie tylko odpowiedź na bieżące potrzeby naszych klientów, ale także proaktywne podejście do przyszłych wyzwań. Outsourcing kadr i płac, który oferujemy, pozwala naszym klientom skupić się na rozwijaniu swoich biznesów, mając pewność, że ich sprawy kadrowe są w najlepszych rękach.

Nasza wiedza i wieloletnie doświadczenie pozwalają nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co jest naszym niekwestionowanym atutem na rynku. Choć nie możemy określić naszej pozycji rynkowej w liczbach, to zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, jest dla nas najlepszym wskaźnikiem sukcesu.

W TTD POLSKA każdy klient jest dla nas ważny, a jego sukces jest również naszym sukcesem. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już dziś cieszą się spokojem i pewnością, że ich finanse są w dobrych rękach. Razem możemy tworzyć historię sukcesu, która będzie trwała przez lata.

TTD POLSKA SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Ekonomista Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia

Oferty pracy TTD POLSKA SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TTD POLSKA SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TTD POLSKA SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca TTD POLSKA SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Młodszy/a Księgowy/Księgowa

    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zakres obowiązków

      • Pomoc przy wprowadzanie danych do systemu finansowo-księgowego
      • Bieżący kontakt z klientami w zakresie świadczonych usług
      • Pomoc przy sporządzanie raportów JPK oraz deklaracji VAT-UE, PIT, CIT
      • Archiwizowanie dokumentów
      • Pomoc przy prowadzeniu KPiR oraz KH

      Wymagania

      • Gotowość do szybkiej nauki
      • Samodzielność, zdolność do rozwiązywania problemów
      • Podstawowa znajomość Ustawy o rachunkowości oraz przepisów podatkowych
      • Otwartość na kontakt z Klientem
      • Status studenta będzie dodatkowym atutem

      Oferujemy

      • Stabilność zatrudnienia, preferowana jest długoterminowa współpraca
      • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego
      • Przyjazną atmosferę
      • Wynagrodzenie adekwatne do wykonywanej pracy
  • SPECJALISTKA/SPECJALISTA ds. KADR i PŁAC

    • 5 000-7 000 zł / mies.
    • Warszawa
    • umowa o pracę

      • sporządzanie list płac i kontrola dokumentacji niezbędnej do naliczania wynagrodzeń pracowników oraz zleceniobiorców
      • sporządzanie deklaracji ZUS
      • sporządzenie deklaracji rozliczeniowych do Urzędu Skarbowego (m.in. PIT-11, PIT-4R)
      • sporządzanie zaświadczeń, sprawozdań oraz raportów dotyczących spraw płacowo-kadrowych
      • kontakt z instytucjami zewnętrznymi – Zakład Ubezpieczeń Społecznych, Urząd Skarbowy
      • wystawianie zaświadczeń o zarobkach i zatrudnieniu dla pracowników i innych pism związanych z prowadzeniem spraw kadrowo-płacowych
      • prowadzenie akt osobowych pracowników

      Wymagania

      • dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz zagadnień kadrowo-płacowych,
      • rzetelność, skrupulatność, dobra organizacja pracy
      • praktycznej znajomości zagadnień z zakresu naliczania wynagrodzeń oraz rozliczania umów cywilno-prawnych

      Oferujemy

      • umowę o pracę lub B2B
      • stałą możliwość pogłębiania wiedzy i zdobywania nowego doświadczenia
      • przyjazną atmosferę pracy
      • wynagrodzenie adekwatne do posiadanej wiedzy i umiejętności
      • możliwość rozwoju zawodowego

Pracodawcy w Warszawie