Czy to Twoja firma?

F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska praca

Warszawa

Witaj, jestem F.H. Dębowy Dym, a moja historia zaczęła się w Warszawie, sercu Polski, 8 listopada 2013 roku. Od tego czasu, z pasją i zaangażowaniem, dostarczam moim klientom wyselekcjonowane produkty, które sprawiają, że każdy posiłek staje się wyjątkowym doświadczeniem.

Specjalizuję się w sprzedaży detalicznej napojów alkoholowych i bezalkoholowych, mięsa i wyrobów z mięsa, a także innych wysokiej jakości produktów spożywczych. Moje wyspecjalizowane sklepy to miejsca, gdzie każdy smakosz znajdzie coś dla siebie. Dzięki zezwoleniu na sprzedaż napojów alkoholowych, mogę zaoferować szeroki wybór trunków, które doskonale komponują się z oferowanymi przez mnie przysmakami.

Nie ograniczam się jednak tylko do sprzedaży. Moja działalność gastronomiczna obejmuje restauracje i inne placówki, w których goście mogą delektować się nie tylko smakiem, ale i atmosferą. Dążę do tego, aby każda wizyta w moich lokalach była niezapomnianym przeżyciem.

Jakość i smak to fundamenty, na których buduję relacje z moimi klientami. Słowo "smaczny" to nie tylko obietnica, to moje zobowiązanie. Dążę do tego, by każdy produkt, który opuszcza moje sklepy, był synonimem doskonałości.

Jako aktywna działalność gospodarcza, zawsze stoję na straży najwyższych standardów. Moje zaangażowanie w dostarczanie produktów najwyższej jakości jest niezachwiane, a satysfakcja klientów to dla mnie priorytet.

Zapraszam Cię do odkrywania mojej oferty, pełnej smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. Razem z nami, każdy posiłek może stać się wyjątkowym doświadczeniem. Do zobaczenia w Dębowym Dymie!

F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Plock
  4. Pultusk

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca F.H Dębowy Dym Katarzyna Szydłowska - oferty archiwalne

  • Sprzedawca Miasteczko Wilanów/Gocław

    • 19-21 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Zatrudnimy uśmiechnięte, sumienne, pracowite i dyspozycyjne osoby na stanowisko sprzedawcy w delikatesach ze zdrową, tradycyjną żywnością Dębowy Dym.

      Praca zarówno przy rozkładaniu towarów suchych jak i bezpośredniej obsłudze klienta na stanowisku produktów świeżych: wędlina, ser, mięso, garmaż, ciasta, ryby.

      Doświadczenie na podobnym stanowisku nie jest konieczne, ale jeśli jest będzie dodatkowym atutem. Wszystkiego uczymy od podstaw, więc bez stresu, jeśli jest się po innej branży - chęci do nauki i pracy oraz szybkie przyswajanie wiedzy rekompensują braki doświadczenia w Naszej branży.

      Zakres obowiązków

      • bezpośrednia obsługa klienta wg standardów firmy
      • przyjmowanie i rozkładanie dostaw
      • dbanie o porządek
      • dbanie o dobry wizerunek firmy

      Wymagania

      • sumienność
      • dyspozycyjność
      • miłe usposobienie
      • łatwość w nawiązywaniu kontaktów

      Oferujemy

      • okres próbny 3 miesiące( umowa zlecenie) - 16zł/netto za godzinę pracy
      • po okresie próbnym umowa o pracę - 18 zł/netto za godzinę pracy
      • praca zmianowa/tydzień I zmiana, tydzień II zmiana
      • opieka medyczna PZU
      • wolne niedziele i święta

      Praca w dwóch lokalizacjach dla trzech osób.

      Gocław - ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 44 - jedna osoba

      i Miasteczko Wilanów - al.Rzeczypospolitej 10 - dwie osoby

Pracodawcy w Warszawie