Stacja Nadruku

Czy to Twoja firma?

Stacja Nadruku praca

Bielsko-Biała

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2015 roku, Stacja Nadruku Bielsko-Biała nieustannie dąży do tego, aby być synonimem doskonałości w branży znakowania odzieży. Nasza pasja i zaangażowanie w tworzenie wyjątkowych nadruków na odzieży, takich jak koszulki, polo, koszule, bluzy, kurtki, czy odzież robocza, sprawiły, że zyskaliśmy uznanie zarówno w Polsce, jak i w całej Unii Europejskiej.

Jesteśmy dumni z tego, że nasza oferta obejmuje różnorodne metody nadruku - od nowoczesnego druku DTF, przez haft komputerowy, folię flex i latex, aż po sublimację i sitodruk. W szczególności od 2021 roku skupiamy się na technologii DTF, która stanowi około 90% naszych realizacji. To właśnie dzięki niej nasze nadruki wyróżniają się wysoką trwałością i intensywnością kolorów, co jest naszym znakiem rozpoznawczym.

W Stacji Nadruku Bielsko-Biała stawiamy na jakość - to nasza podstawowa wartość i obietnica dla klientów. Wykorzystujemy tylko najlepsze materiały i sprzęt, aby każdy nadruk był nie tylko estetyczny, ale i trwały. Nasze produkty to połączenie rzemiosła i najnowszych technologii, co pozwala nam tworzyć odzież, która nie tylko dobrze wygląda, ale również przetrwa próbę czasu.

Zdajemy sobie sprawę, że nasze produkty to nie tylko nadruki, ale także sposób, w jaki nasi klienci wyrażają siebie i swoją markę. Dlatego też każde zlecenie traktujemy indywidualnie, z pełnym zaangażowaniem i dbałością o detale. Jesteśmy tu, aby pomóc Ci zaistnieć i zrobić wrażenie, niezależnie od tego, czy potrzebujesz unikalnych koszulek dla swojego zespołu, czy chcesz wypromować swoją firmę.

Nasza historia to ciągły rozwój i poszukiwanie nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Zapraszamy do współpracy z nami - razem stworzymy coś wyjątkowego.

Stacja Nadruku najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł

Oferty pracy Stacja Nadruku

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Stacja Nadruku

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Stacja Nadruku

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Pszczyna
  4. Kraków
  5. Katowice
  6. Chwaszczyno
  7. Żywiec
  8. Kęty
  9. Jastrzębie-Zdrój

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Stacja Nadruku - oferty archiwalne

  • Pracownik działu nadruków na koszulkach i innej odzieży

    • Bielsko-Biała
    • umowa zlecenie
    • pełny etat
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Poszukujemy dodatkowego pracownika do działu produkcji, w którym wykonywane są nadruki na koszulkach, bluzach, spodniach, kamizelkach i innej odzieży.

      Poszukujemy osoby rzetelnej, dokładnej, potrafiącej skupić się na swojej pracy (błędne oznakowanie odzieży oznacza jej zniszczenie), która nie ma problemu z odstawieniem swojego telefonu na dłuższy czas, kiedy trzeba się skupić i zrealizować dane zamówienie :) Jeśli dodatkowo jesteś komunikatywny/komunikatywna, nie obrażasz się jeśli ktoś podpowie jak robić coś inaczej/lepiej/efektywniej, a sumienność i punktualność nie są Ci obce - tym bardziej zapraszamy do kontaktu.

      Preferowany student/studentka studiów zaocznych w Bielsku-Białej. Praca jest w tygodniu w godzinach 8-15, z małymi możliwościami zmian jeśli któryś dzień nie będzie Ci pasować.

      Nasza firma jest mała, ale powoli chcemy się rozrastać, nasza siedziba to ścisłe centrum Bielska-Białej (tuż przy starym rynku).

      Doświadczenie nie jest wymagane, wszystkiego nauczymy Cię u nas :) Ważna jest chęć do pracy i wspomniane wyżej cechy osobiste. Jeżeli spełniasz te warunki czekamy na kontakt :)

      Jesli jednak jesteś roztrzepany/roztrzepana, lubisz pracę w ruchu, masz wewnętrzne ADHD, problemy ze skupieniem, jesteś niezbyt dokładny/dokładna w tym co robisz lub po prostu lepiej czujesz się w pracy w terenie, to raczej nie będzie dobre miejsce dla Ciebie :)

      Aktualnie szukamy kogoś na 3 miesiące z możliwością przedłużenia, start jak najszybciej (nawet w niepełnym wymiarze godzin na początek, jeśliby Ci nie pasowało od razu wejść na pełny wymiar pracy).

      Budujemy zespół z bardzo fajną atmosferą pracy :)

      Zakres obowiązków

      • Wykonywanie nadruków na odzieży.
      • Przygotowywanie materiałów do nadruków.
      • Przygotowywanie odzieży do nadruku.
      • Obsługa programu do zamówień.

      Wymagania

      • Rzetelność.
      • Dokładność.
      • Umiejętność skupienia się na dłużej.
      • Precyzja.
      • Sumienność.
      • Punktualność.
      • Komunikatywność :)

      Oferujemy

      ciekawą pracę w dziale produkcji odzieży pod okiem osoby, która przekaże całą wiedzę. Miła atmosfera w pracy w firmie mieszczącej się w ścisłym centrum Bielska (tuż przy rynku).

Pracodawcy w Bielsku-Białej