Czy to Twoja firma?

SLS POLSKA sp. z o.o. praca

Ruda Śląska

Jesteśmy SLS Polska, innowacyjnym producentem, który od lat tworzy wyjątkowe rozwiązania w branży PCV. Nasza siedziba znajduje się w sercu Katowickiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej, co jest dla nas źródłem inspiracji do nieustannego rozwijania naszych produktów i usług.

Nasza oferta to przede wszystkim wysokiej jakości profile PCV, listwy podokiennych oraz parapety komorowe PCV, które tworzymy z myślą o potrzebach i oczekiwaniach naszych Klientów. Nie ograniczamy się jednak do wewnętrznych elementów wykończenia – dostarczamy także parapety zewnętrzne ocynkowane i aluminiowe, które są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne. Dbamy o każdy detal, dlatego w naszym asortymencie znajdziesz również zaślepki do parapetów oraz kotwy montażowe do okien – wszystko, co niezbędne do perfekcyjnego wykończenia domu czy biura.

Misją, która nas prowadzi, jest ciągłe doskonalenie procesu produkcyjnego. Dzięki temu możemy nieustannie poprawiać jakość naszych wyrobów, co jest dla nas priorytetem. Wierzymy, że innowacyjność i nowoczesne technologie to klucz do sukcesu, dlatego skupiamy się na propagowaniu tych wartości w każdym aspekcie naszej działalności.

Jesteśmy dumni z naszych osiągnięć w dziedzinie jakości, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty, takie jak Krajowa Ocena Techniczna oraz Atest Higieniczny. Te dokumenty są świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie produktów, które spełniają najwyższe standardy.

Oprócz produkcji, specjalizujemy się w projektowaniu i kompleksowych realizacjach pełnego wyposażenia logistyki wewnętrznej dla magazynów, centrów dystrybucyjnych i zakładów produkcyjnych. Zajmujemy się także reorganizacją i usprawnieniem systemów logistycznych w istniejących obiektach, a nasz serwis regałów windowych i systemów składowania gwarantuje, że każda przestrzeń magazynowa jest wykorzystywana optymalnie.

Jesteśmy firmą z polskim kapitałem, co daje nam stabilność i pozwala budować zaufanie wśród naszych klientów. Nasze korzenie to solidna podstawa, na której opieramy naszą działalność i z której czerpiemy siłę do dalszego rozwoju.

W SLS POLSKA łączymy tradycję z nowoczesnością, a nasze produkty są wynikiem pasji i zaangażowania całego zespołu. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy już teraz cieszą się z wyboru naszych rozwiązań.

SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn praca fizyczna

Oferty pracy SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Adres rejestrowy

SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Sosnowiec

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca SLS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Osoba świadcząca usługi magazynowe

    • Sosnowiec
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      rozkładanie towaru, w tym: sortowanie, składowanie oraz przemieszczanie towaru w magazynie; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych w tym dostarczanie towaru z magazynu i uzupełnianie zapasów: układanie towaru na regały wysokie, wymagające zręczności, skupienia i precyzji; kompletowanie towaru, w tym: kompletowanie towaru dla klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją na wielkopowierzchniowych obiektach;zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych, w tym dostarczanie towaru z magazynu; transportowanie towaru wewnątrz pomieszczeń z użyciem środków transportu wewnętrznego; obsługiwanie stosowanych narzędzi i urządzeń z zachowaniem przestrzegania instrukcji eksploatacji (w tym: obsługa wózka widłowego, wózka ręczne prowadzonego, wózka paletowego, skanera ręcznego, drabin); wykonywanie prostych czynności porządkowych i naprawczych na magazynie; non-core, w tym: zwożenie i składowanie palet: przesuwanie nośników między rampami; rozładowywanie i załadowywanie samochodów, zgodnie z zmówieniem oraz specyfikacją; komasacja towaru (przekładanie towaru między paletami); sortowanie, pakowanie i przepakowywanie towarów czy wymiana opakowań: inwentaryzacja (weryfikacja stanów magazynowych, wyjaśnianie rozbieżności), praca w godzinach zbliżonych do 3 zmianowego systemu, wynagrodzenie godzinowe brutto.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie godzinowe brutto
  • Osoba świadcząca czynności magazynowe

    • Sosnowiec

      rozkładanie towaru, w tym: sortowanie, składowanie oraz przemieszczanie towaru
      w magazynie; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych w tym dostarczanie towaru z magazynu i uzupełnianie zapasów; układanie towaru na regały wysokie, wymagające zręczności, skupienia i precyzji; kompletowanie towaru, w tym: kompletowanie towaru dla klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją na wielkopowierzchniowych obiektach; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych, w tym dostarczanie towaru z magazynu; transportowanie towarów wewnątrz pomieszczeń z użyciem środków transportu wewnętrznego; obsługiwanie stosowanych narzędzi i urządzeń z zachowaniem przestrzegania instrukcji eksploatacji (w tym: obsługa wózka widłowego, wózka ręcznie prowadzonego, wózka paletowego, skanera ręcznego, drabin); wykonywanie prostych czynności porządkowych i naprawczych na magazynie; non-core, w tym: zwożenie i składowanie palet; przesuwanie nośników między rampami; rozładowywanie i załadowywanie samochodów, zgodnie z zamówieniem oraz specyfikacją; komasacja towaru (przekładanie towaru między paletami); sortowanie, pakowanie i przepakowywanie towarów czy wymiana opakowań; inwentaryzacja (weryfikacja stanów magazynowych, wyjaśnianie rozbieżności)
      System czasu pracy: w godzinach zbliżonych do 3-zmianowego systemu
      Inna umowa: maksymalnie 18 miesięcy

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN
      • Opis wynagrodzenia: stawka godzinowa brutto

    • Sosnowiec

      w magazynie; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych w tym dostarczanie towaru
      z magazynu i uzupełnianie zapasów; układanie towaru na regały wysokie, wymagające zręczności, skupienia i precyzji; kompletowanie towaru, kompletowanie towaru, w tym: kompletowanie towaru dla klientów zgodnie z zamówieniem/specyfikacją na wielkopowierzchniowych obiektach; zaopatrywanie w towar działów sprzedażowych, w tym dostarczanie towaru z magazynu; transportowanie towarów wewnątrz pomieszczeń z użyciem środków transportu wewnętrznego; obsługiwanie stosowanych narzędzi i urządzeń z zachowaniem przestrzegania instrukcji eksploatacji (w tym: obsługa wózka widłowego, wózka ręcznie prowadzonego, wózka paletowego, skanera ręcznego, drabin); wykonywanie prostych czynności porządkowych i naprawczych na magazynie; non-core, w tym: zwożenie i składowanie palet; przesuwanie nośników między rampami; rozładowywanie i załadowywanie samochodów, zgodnie z zamówieniem oraz specyfikacją; komasacja towaru (przekładanie towaru między paletami); sortowanie, pakowanie i przepakowywanie towarów czy wymiana opakowań; inwentaryzacja (weryfikacja stanów magazynowych, wyjaśnianie rozbieżności)

      Wymagania

      • Inne wymagania: System czasu pracy: w godzinach zbliżonych do 3 zmianowego systemu; Wymiar czasu pracy: 204 godz./m-c; Inna umowa: maks. 18 m-cy

      Oferujemy

Pracodawcy w Rudzie Śląskiej