Czy to Twoja firma?

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

W samym sercu dynamicznie rozwijających się szlaków europejskich, Port Gdański Eksploatacja S.A. stanowi kluczowy punkt na mapie międzynarodowej wymiany towarowej. Jesteśmy dumni, że możemy nazywać się największym i najbardziej uniwersalnym operatorem przeładunkowym w polskich portach morskich, co jest świadectwem naszej nieustannej pracy i zaangażowania w rozwój branży.

Nasza działalność koncentruje się na świadczeniu usług najwyższej klasy w zakresie przeładunków towarów, łącząc transport morski i śródlądowy z lądowym. W naszej ofercie znajdują się nabrzeża eksploatacyjne, które są w stanie obsłużyć szeroką gamę produktów, od węgla i koksu, przez stal i wyroby stalowe, aż po samochody i nawozy. Dzięki temu, nasi klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę i wsparcie na każdym etapie logistycznym.

Innowacyjność i jakość są dla nas nie tylko słowami – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. Przykładem naszego zaangażowania w ciągłe doskonalenie jest wprowadzenie nowych żurawi Liebherr LHM 280, które zwiększają efektywność i bezpieczeństwo pracy w porcie. Jesteśmy również obecni na arenie międzynarodowej, co potwierdza nasza aktywność, na przykład podczas targów Break Bulk Middle East 2024 w Dubaju.

Zarządzanie nieruchomościami i infrastrukturą portową to kolejny aspekt naszej działalności, który podkreśla nasze kompetencje w prognozowaniu, programowaniu i planowaniu rozwoju portu. Dzięki temu, jesteśmy w stanie nie tylko reagować na bieżące potrzeby rynku, ale również aktywnie kształtować przyszłość branży portowej.

Nasze usługi są potwierdzone certyfikatem ISO 9001:2000, co jest gwarancją najwyższych standardów jakościowych. Jako spółka, której udziałowcami są Skarb Państwa i Gmina Gdańsk, cieszymy się stabilnością i zaufaniem, które są niezbędne w budowaniu długotrwałych relacji z naszymi partnerami.

Nasza przewaga konkurencyjna wynika z elastyczności i możliwości dostosowania się do specyficznych wymagań naszych klientów, w tym obsługi konstrukcji o masie do 160 ton. Jesteśmy otwarci na wyzwania i gotowi do konsultacji, aby sprostać nawet najbardziej wymagającym projektom.

W Port Gdański Eksploatacja S.A. jesteśmy przekonani, że nasza praca ma realny wpływ na rozwój gospodarczy i społeczny. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do naszej historii sukcesu, która jest pisana każdego dnia przez nasz zespół, naszych partnerów i klientów. Razem tworzymy przyszłość transportu morskiego.

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna budownictwo / architektura / geodezja magazyn

Oferty pracy PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Operator sprzętu zmechanizowanego

    PORT GDAŃSKI EKSPLOATACJA SPÓŁKA AKCYJNA
    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie prac związanych z załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem wodnych i lądowych środków transportu zgodnie z ustaloną przez przełożonych technologią przeładunków i praktyką morską.
      Ścisła współpraca z zespołem sztauerskim i pionem eksploatacyjnym na placach i magazynach składowych.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. C + E
      • Inne wymagania: umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, odpowiedzialność, dyspozycyjność, sumienność i dobra organizacja pracy. Mile widziane uprawnienia na ładowarki klasy I, koparki jednonaczyniowe klasy I, żurawie samojezdne.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie ustalane indywidualnie w zależności od kwalifikacji i kompetencji kandydata. Pracodaw
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sztauer

    • Gdańsk

      Wykonywanie prac związanych z załadunkiem, wyładunkiem i przeładunkiem wodnych i lądowych środków transportu zgodnie z ustaloną przez przełożonych technologią przeładunków i praktyką morską. Współpraca z operatorami sprzętu zmechanizowanego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: odpowiedzialność, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność, dyspozycyjność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Pracodawcy w Gdańsku