Czy to Twoja firma?

SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA praca

Gdańsk

Od ponad pół wieku "Siarkopol" Gdańsk S.A. jest synonimem innowacji i doskonałości w przemyśle chemicznym. Nasza podróż rozpoczęła się w 1969 roku w Gdańsku, gdzie zbudowaliśmy fundamenty przedsiębiorstwa, które miało stać się kluczowym graczem w obszarze eksportu siarki. W latach 70. nasze przedsiębiorstwo było częścią kombinatu „SIARKOPOL”, a po zakończeniu kluczowych inwestycji w 1973 roku, rozpoczęliśmy naszą niezależną działalność. W latach 80. i 90. osiągnęliśmy imponujący wolumen obsługi eksportu morskiego, sięgający 2,5 miliona ton siarki rocznie, co uczyniło nas jednym z największych dostawców tego surowca w Europie. Z dumą patrzyliśmy, jak nasza załoga przekracza liczbę 500 pracowników, co świadczyło o dynamicznym rozwoju i zaufaniu, jakim obdarzyli nas klienci. Jako część Grupy Kapitałowej PERN „Przyjaźń” S.A. od 2010 roku, "Siarkopol" Gdańsk S.A. nieustannie poszerza swoje horyzonty. Nasza oferta obejmuje nie tylko siarkę granulowaną, ale również oleje opałowe ciężkie, oleje bazowe oraz kompleksowe usługi magazynowe i przeładunkowe. Zajmujemy się także magazynowaniem produktów suchych i drobnicy, co pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Zawsze stawiamy na rozwój i doskonalenie naszych instalacji. Inwestycje w nowoczesną infrastrukturę przeładunkową oraz zbiorniki magazynowe to dla nas priorytet, podobnie jak inwestycje środowiskowe, które świadczą o naszym zaangażowaniu w ochronę naszej planety. Nasze usługi magazynowo-przeładunkowe są znane z precyzji i niezawodności. Dzięki nim, obsługujemy nie tylko oleje opałowe i napędowe, ale również produkty roślinne. Wprowadziliśmy również usługę przeładunku bezpośredniego dla produktów płynnych, co pozwala na jeszcze większą efektywność i szybkość obsługi. Eksport siarki, głównie do krajów Europy Zachodniej, utrzymuje naszą silną pozycję na międzynarodowym rynku. Jesteśmy dumni, że nasze produkty i usługi są uznawane za synonim wysokiej jakości i niezawodności. W "Siarkopol" Gdańsk S.A. łączymy tradycję z nowoczesnością, ciągle poszukując nowych rozwiązań, które pozwolą nam jeszcze lepiej odpowiadać na potrzeby naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł inżynieria / technologia / technika praca fizyczna

Oferty pracy SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA

Siedziba główna

SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Bielsko-Biała
  3. Lublin
  4. Warszawa

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca SIARKOPOL GDAŃSK SPÓŁKA AKCYJNA - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjęcie i neutralizacja ścieków burzowych i sanitarnych z terenu zakładu, obsługa urządzeń na oczyszczalni oraz przepompowni ścieków sanitarnych na terenie zakładu, utrzymywanie w czystości instalacji burzowych oraz sanitarnych na terenie Spółki, monitoring i analiza ścieków surowych i zneutralizowanych, raportowanie wyników.
      Praca od poniedziałku do piątku w godzinach: 7.00 - 15.00 lub 15.00 - 23.00.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Uprawnienia: rzetelność w pracy
      • Inne wymagania: wykształcenie minimum zasadnicze zawodowe, posiadanie świadectwa kwalifikacyjnego - E grupa II mile widziane, wysoka odpowiedzialność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 do 4 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: pracodawca oferuje stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość rozwoju poprze
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku