Czy to Twoja firma?

GRAND WORK SERVICE sp. z o.o. praca

Białystok

Jesteśmy Grand Work Service, Twoim zaufanym partnerem w świecie międzynarodowej rekrutacji. Nasza historia rozpoczęła się w 2014 roku na Ukrainie, gdzie otworzyliśmy nasze pierwsze biuro. W ciągu pięciu lat, nasze zaangażowanie i nieustanne dążenie do doskonałości pozwoliły nam rozwinąć sieć z siedmioma biurami i zbudować zespół z 33 doświadczonych rekruterów. W 2019 roku z dumą zarejestrowaliśmy naszą działalność w Polsce, rozszerzając nasz zasięg na nowe rynki.

Nasza misja jest prosta, ale ambitna – wspieramy biznesowe aspiracje i pomagamy w rozwoju firm naszych klientów. Specjalizujemy się w rekrutacji wykwalifikowanych pracowników z Ukrainy, Mołdawii, Gruzji i Białorusi, a nasze usługi rekrutacyjne są cenione przez agencje partnerskie w Holandii oraz w innych krajach europejskich. Jesteśmy dumni, że możemy łączyć potrzeby pracodawców z potencjałem pracowników, tworząc synergiczne relacje, które przynoszą korzyści obu stronom.

Nasze doświadczenie i wiedza, zdobyte w ciągu 5 lat działalności, to nasza przewaga konkurencyjna. Rozumiemy, że świat pracy jest dynamiczny i wymaga ciągłego dostosowywania się do zmieniających się warunków. Dlatego zawsze staramy się być lepsi niż byliśmy – to nasze motto i obietnica dla Ciebie.

W Grand Work Service, jesteśmy więcej niż tylko agencją pracy – jesteśmy mostem łączącym różne kultury i rynki pracy. Pracujemy na terenie Polski i Unii Europejskiej, oferując rekrutację pracowników dla polskich i europejskich agencji pracy. Nasza działalność jest oparta na solidnych fundamentach, a nasz kapitał zakładowy i stabilność finansowa są świadectwem naszego zaangażowania w długoterminowe partnerstwa.

Zapraszamy do współpracy z GRAND WORK SERVICE – razem możemy osiągnąć więcej. Nasz zespół jest gotowy, aby wspierać Twoją firmę w znalezieniu idealnych kandydatów, którzy pomogą w realizacji Twoich celów biznesowych. Dołącz do naszej rosnącej rodziny zadowolonych partnerów i pozwól nam pomóc Ci w budowaniu przyszłości.

GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł magazyn rolnictwo / hodowla serwis / montaż hr / kadry

Oferty pracy GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Magazynier

    GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Stargard
    • umowa o pracę
    Dodana
  • Pracownik produkcji

    • Lubartów
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Grand Work Service sp. z o. o.

Główny rekrutacyjny centr Grand Work Service

Przedstawicielstwo

GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Gdańsk
  3. Lublin
  4. Rzeszów
  5. Wrocław

Data aktualizacji: 01.09.2024

Praca GRAND WORK SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Magazynier (informacja starosty)

    • Niemce
    • Zakres obowiązków

      Kompletacja zamówień, pakowanie, praca ze skanerem.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera z obsługą internetu, obsłuba skanera, obsługa skanera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Białymstoku