Czy to Twoja firma?

MDL Group sp. z o.o. praca

Bolesławiec

Witaj w świecie smaków i doznań, który tworzy MDL Group Sp. z o.o. Nasza przygoda zaczęła się w marcu 2022 roku, kiedy to z pasji do gastronomii i chęci dostarczania wyjątkowych doświadczeń kulinarnych, otworzyliśmy nasze drzwi w malowniczym Bolesławcu. Od tego czasu, każdego dnia dążymy do tego, aby nasze restauracje były miejscem, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie – od klasycznych smaków po nowoczesne interpretacje kulinarnych trendów. Jako MDL Group Sp. z o.o., stawiamy na jakość i świeżość produktów, które są fundamentem naszej oferty. Nasze menu to wynik ciągłego poszukiwania inspiracji i dbałości o detale, co pozwala nam zaskakiwać i zachwycać naszych Gości. Choć nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej, jesteśmy przekonani, że nasze zaangażowanie i ciężka praca przekładają się na zadowolenie klientów, co jest dla nas najlepszym wskaźnikiem sukcesu. W naszych przestrzeniach gastronomicznych każdy szczegół ma znaczenie – od starannie dobranej muzyki, przez przytulne wnętrza, aż po serdeczność i profesjonalizm naszego personelu. W MDL Group Sp. z o.o. wierzymy, że dobra restauracja to nie tylko miejsce, w którym je się posiłki, ale przestrzeń, w której tworzą się wspomnienia i budują relacje. Nasze założenia opierają się na solidnych fundamentach kapitałowych, a wśród osób, które codziennie wpływają na rozwój firmy, są Damian Grzegorz Śliwiński oraz wspólnicy z Playfit Sp. z o.o. i Emil Rajczakowski. Choć nie możemy się pochwalić informacjami na temat naszej misji czy wyraźnie zdefiniowanych wartości, to każdego dnia nasze działania mówią same za siebie – dążymy do doskonałości, dbając o zadowolenie każdego klienta. Zapraszamy do odwiedzenia naszych restauracji, gdzie odkryjecie paletę smaków, które zadowolą nawet najbardziej wymagające podniebienia. W MDL Group Sp. z o.o. jesteśmy dumni z tego, co robimy, i z niecierpliwością czekamy, aby podzielić się z Wami naszą pasją do gastronomii.

MDL Group Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy MDL Group Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca MDL Group Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa MDL Group Sp. z o.o.

Siedziba główna

MDL Group Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca MDL Group Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Barman

    MDL Group Sp. z o.o.
    • Bolesławiec
    • kontrakt b2b
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przygotowywanie drinków, koktaili, napojów, obsługa gości w barze, obsługa gości przy stolikach. Możliwość uzgodnienia godzin i rodzaju pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: Wykształcenie - brak wymagań, posiadanie kursu barmańskiego, znajomość baru.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Obsługa kelnerska

      Obsługa gości, przyjmowanie zamówień, serwowanie dań i napoi, prace porządkowe na sali restauracji, przygotowywanie kawy, koktaili i drinków. Możliwość uzgodnienia godzin i rodzaju pracy.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
      • Inne wymagania: Wykształcenie minimum średnie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN

Pracodawcy w Bolesławcu