Czy to Twoja firma?

Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk praca

Gdańsk

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumni z tego, że możemy przywracać blask starym i zniszczonym meblom, a także tworzyć nowe, niepowtarzalne dzieła tapicerskie. Nasza siedziba znajduje się w sercu Gdańska, gdzie od 1995 roku nieustannie rozwijamy naszą pasję i umiejętności w zakresie tapicerstwa.

Jako Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk, specjalizujemy się w szerokim zakresie usług, począwszy od tapicerowania i obróbki końcowej, po wykonanie nowej tapicerki i kompleksową renowację. Nasze 30-letnie doświadczenie pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie, co przekłada się na zadowolenie naszych Klientów, zarówno indywidualnych, jak i biznesowych.

Rozumiemy, że każdy mebel ma swoją historię i znaczenie, dlatego podchodzimy do każdego projektu z indywidualnym zaangażowaniem i dbałością o szczegóły. Nasza oferta obejmuje renowację mebli i sprzętów tapicerowanych, w tym skórzanej tapicerki meblowej, a także realizację zleceń nietypowych, które wymagają szczególnej uwagi i kreatywności.

Wyróżnia nas nie tylko wieloletnie doświadczenie, ale również gotowość do podjęcia wyzwań, jakie niesie naprawa nawet najbardziej zniszczonych elementów wyposażenia. Dla nas nie ma zadań niemożliwych. Dodatkowo, z myślą o wygodzie naszych Klientów, oferujemy bezpłatne konsultacje oraz możliwość transportu mebli na terenie Gdańska i okolic.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze usługi cieszą się uznaniem i zaufaniem Klientów, co motywuje nas do ciągłego doskonalenia naszych umiejętności i poszerzania oferty. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy cenią sobie profesjonalizm, jakość i indywidualne podejście do każdego projektu. Razem możemy stworzyć coś wyjątkowego, co będzie służyć i cieszyć oko przez lata.

Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Tapicer Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 2 miesiącach

Profil firmy:
Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Gdańsk

Data aktualizacji: 01.10.2024

Praca Zakład Tapicerski Wojciech Kasjaniuk - oferty archiwalne

  • Tapicer meblowy

    • Gdańsk
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Renowacja mebli, wykonywanie nowych. Szycie na maszynie. Praca od poniedziałku do piątku, w godzinach 8-16

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Inne wymagania: wymagana umiejętność szycia, samodzielność.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 do 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku