Czy to Twoja firma?

EXEA sp. z o.o. praca

Toruń

Nazywamy się EXEA i jesteśmy dumnymi pionierami w dziedzinie technologii informatycznych. Nasza historia to opowieść o innowacji i zaangażowaniu w dostarczanie najwyższej jakości rozwiązań chmurowych. Jesteśmy firmą, która z pasją podchodzi do każdego projektu - od migracji jednego z największych hostingodawców w Polsce po pionierskie przeniesienie banku do naszej chmury.

Nasze usługi to nie tylko chmura. Oferujemy kompleksowe rozwiązania, takie jak bezagentowy backup Veeam, licencje subskrypcyjne od czołowych dostawców oprogramowania oraz EXEA Object Storage S3, które zapewniają naszym klientom bezpieczeństwo i niezawodność ich danych. Dzięki własnemu Data Center, które zostało docenione prestiżowym wyróżnieniem Best in Cloud 2020, stawiamy na niezależność i kontrolę nad jakością świadczonych usług.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku - jako VMware Cloud Verified Partner, znajdujemy się w elitarnym gronie dostawców, którzy spełniają najwyższe standardy w dostarczaniu usług chmurowych. To potwierdzenie naszej wiedzy, doświadczenia i zaangażowania w rozwój technologii.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo klucz - to fundament naszej działalności. Jako jedyni w Polsce oferujemy Cyfrowy Trwały Nośnik wykorzystujący technologię Blockchain, który posiada certyfikat ISO/IEC 27017, gwarantujący najwyższy poziom bezpieczeństwa informacji.

Nasze usługi doradcze i zarządzanie infrastrukturą to odpowiedź na potrzeby firm w erze cyfrowej transformacji. Pomagamy naszym klientom zrozumieć i wykorzystać potencjał chmury, aby ich biznes mógł rozwijać się bez ograniczeń.

Jesteśmy stabilną firmą, wspieraną przez TORUŃSKĄ AGENCJĘ ROZWOJU REGIONALNEGO oraz KUJAWSKO-POMORSKIE CENTRUM KOMPETENCJI CYFROWYCH, co pozwala nam na ciągły rozwój i inwestycje w przyszłość.

W EXEA wierzymy, że zaufanie i jakość idą w parze. Dlatego posiadamy aż pięć certyfikatów potwierdzających jakość naszych usług data center. To dla naszych klientów gwarancja, że ich dane są w dobrych rękach.

Zapraszamy do świata Exea, gdzie innowacja spotyka się z doświadczeniem, a technologia staje się kluczem do sukcesu Twojego biznesu.

EXEA sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
it (informatyka) sprzedaż / zakupy zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy EXEA sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca EXEA sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa EXEA sp. z o.o.

Siedziba główna

EXEA sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca EXEA sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator data center

    EXEA sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      monitorowanie parametrów pracy infrastruktury Data Center i rejestracja zdarzeń

      nadzór techniczny nad urządzeniami i infrastrukturą w serwerowni

      wykrywanie, wstępna diagnoza oraz usuwanie awarii oraz jej skutków

      współpraca z serwisami zewnętrznymi oraz z grupami wsparcia (administratorzy)

      aktualizacja dokumentacji technicznej dotyczącej infrastruktury IT klientów Data Center

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe
      • Uprawnienia: obsługa komputera - pakiet programów office
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : mile widziane: uprawnienia SEP do 1kV [Umiejętność 1] : znajomość sieci LAN Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu