Czy to Twoja firma?

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki praca

Czempiń

Od ponad dekady PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki jest synonimem wszechstronności i zaangażowania w obszarze doradztwa personalnego. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Czempiniu, gdzie od 1 listopada 2007 roku nieustannie rozwijamy naszą działalność, aby sprostać różnorodnym potrzebom naszych klientów. Nasza oferta jest szeroka i zróżnicowana, co pozwala nam na elastyczne dostosowanie się do wymagań rynku. Specjalizujemy się w produkcji mebli, naprawie maszyn, energetyce, handlu pojazdami, działalności związanej z nieruchomościami, usługach rachunkowo-księgowych oraz w działalności agencji pracy tymczasowej. Jesteśmy dumni, że możemy oferować kompleksowe usługi, które wspierają naszych klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Jakość i profesjonalizm to dla nas nie tylko słowa – to fundament, na którym zbudowaliśmy naszą firmę. Posiadamy uprawnienia do prowadzenia agencji zatrudnienia, co jest potwierdzeniem naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie. W Perspektiva Doradztwo Personalne rozumiemy, że każdy klient jest wyjątkowy, dlatego nasze usługi są zawsze dostosowane indywidualnie. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do potrzeb naszych partnerów, oferując im wsparcie w zakresie doradztwa personalnego i outsourcingu. Wierzymy, że nasze doświadczenie i wszechstronność są kluczem do sukcesu zarówno naszych klientów, jak i naszej firmy. Chociaż nie dysponujemy informacjami na temat naszej pozycji rynkowej czy międzynarodowej obecności, jesteśmy przekonani o sile i stabilności naszej działalności, co potwierdza nasz status aktywnej działalności gospodarczej. W Perspektiva Doradztwo Personalne tworzymy przestrzeń, w której każdy klient czuje się wysłuchany i doceniony. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy szukają nie tylko usług, ale i partnera biznesowego, na którym można polegać. Razem możemy osiągnąć więcej.

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki

Siedziba główna

PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Poznań

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca PERSPEKTIVA Doradztwo Personalne Piotr Lisiecki - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    • 1 400-2 000 € / mies.
    • Czempiń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • Firma perspektiva dla swoich holenderskich partnerów pilnie poszukuje osób do pracy w Holandii w zakładach mięsnych:

      Zgłoś się do nas i pracuj w najbardziej stabilnej branży w czasach kryzysu !

      Zakres obowiązków

      • Opis Stanowiska:
      • Praca na różnych stanowiskach w nowoczesnych zakładach mięsnych ale przede wszystkim praca przy obróbce mięsa z możliwością przyuczenia do pracy rzeźnika i wysokich zarobków
      • Możliwe inne prace:
      • Wybijanie mrożonek ze skrzynek
      • Pakowanie mięsa
      • Ekspedycja Rozładunki załadunki
      • Operator wózków widłowych
      • Mycie pojemników
      • Mycie linii produkcyjnej
      • Ostrzenie noży na specjalnych urządzeniach
      • Obcinanie elementów mięsnych i ich pakowanie
      • Obsługa maszyn produkcyjnych

      Wymagania

      • Dobrego stanu zdrowia
      • Sprawności fizyczne
      • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w pracy w zakładach mięsnych lub na gospodarstwie czy na produkcji.
      • Chęci do pracy
      • Mile widziane prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Gwarantujemy stabilną prace na dłuższy okres!!
      • Wynagrodzenie podstawowe wynosić będzie 1400-2000 euro netto co cztery tygodnie w zależności od stanowiska i ilości godzin
      • Wypłaty co 4 tygodnie (13 wypłat w roku) Cotygodniowe zaliczki
      • 24 dni płatnego urlopu w roku
      • 100 % płatnego chorobowego
      • Ubezpieczenie zdrowotne ważne na terenie całej Unii Europejskiej
      • Zagwarantowane zakwaterowanie
      • Zatrudnienie w stabilnej firmie na warunkach holenderskich.
      • Płatny urlop.
      • Opieka polskich koordynatorów.
      • Zapewnione bezpłatne dojazdy z miejsca zakwaterowania do miejsca pracy
      • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności związanych z wyjazd

Pracodawcy w Czempiniu