Polska Izba Turystyki

Czy to Twoja firma?

Polska Izba Turystyki praca

Warszawa

Polska Izba Turystyki jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której ponad trzydziestoletnia działalność to okres skutecznych starań o nowy kształt biznesu turystycznego w Polsce. Naszym celem jest dbanie o rozwój polskiego przemysłu turystycznego. Członkami Polskiej Izby Turystyki są między innymi najważniejsze i największe: biura podróży, agencje turystyczne, towarzystwa ubezpieczeniowe, wyższe szkoły turystyczne, znani przewoźnicy, gestorzy bazy noclegowej, atrakcji turystycznych i kulturalnych.

Polska Izba Turystyki najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
media / pr / reklama / marketing

Oferty pracy Polska Izba Turystyki

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Polska Izba Turystyki

Mapa Polska Izba Turystyki

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Wrocław

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Polska Izba Turystyki - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Polska Izba Turystyki jest największą ogólnopolską organizacją samorządu gospodarczego przemysłu turystycznego, której ponad trzydziestoletnia działalność to okres skutecznych starań o nowy kształt biznesu turystycznego w Polsce.
      Teraz i Ty możesz mieć udział w tworzeniu wizerunku najbardziej opiniotwórczej izby turystycznej w Polsce.

      Dołącz do nas na stanowisku:
      SPECJALISTA ds. komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej

      Zakres obowiązków

      • tworzenie i realizacja spójnych strategii komunikacji zewnętrznej i wewnętrznej
      • planowanie, redagowanie i przygotowywanie treści i materiałów informacyjno-promocyjnych wykorzystywanych w komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej (m. in, newsletter, media społecznościowe, serwisy www Izby, mailing, artykuły
        branżowe, ulotki)
      • przygotowywanie komunikatów i informacji prasowych
      • prowadzenie działań z zakresu PR Kryzysowego - analiza potencjalnych zagrożeń, opracowanie strategii komunikacji kryzysowej, zarządzanie wewnętrzną i zewnętrzną komunikacją kryzysową
      • współpraca i organizowanie cyklicznych spotkań z interesariuszami wewnętrznymi (zarząd, oddziały, członkowie PIT)
      • prowadzenie działań z zakresu Public Affairs i komunikacji z administracją publiczną -reprezentowanie PIT w kontaktach z instytucjami państwowymi, podmiotami związanymi z usługami turystycznymi i współpraca z nimi
      • organizacja eventów stacjonarnych i wirtualnych, wsparciem administracyjnym projektów, pozyskiwaniem funduszy na realizację zadań statutowych
      • analiza i raportowanie prowadzonych działań

      Wymagania

      • wykształcenie wyższe, preferowane z zakresu nauk społecznych, mediów i komunikowania społeczno-kulturalnego
      • wiedza z zakresu PR i komunikacji
      • doskonała umiejętność komunikowania się w formie pisemnej i ustnej
      • rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność budowania relacji z otoczeniem
      • umiejętność sporządzania oficjalnych pism i dokumentów
      • znajomość nowoczesnych narzędzi komunikacji, w tym mediów społecznościowych
      • znajomość programów graficznych, do tworzenia i wizualizacji raportów
      • znajomość branży turystycznej i regulującej jej działania prawa
      • mile widziane doświadczenie w Public Relations/Public Affairs lub w dziale komunikacji wewnętrznej
      • biegła znajomość języka angielskiego

      Oferujemy

      • interesującą pracę na rozwojowym stanowisku
      • dużą samodzielność i niezależność w tworzeniu kampanii i wizji promocji
      • bezpośredni kontakt z najważniejszymi graczami rynku turystycznego
      • możliwość częstych podróży i udział w konferencjach, targach
      • stabilne i atrakcyjne warunki pracy, elastyczny czas pracy
      • pracę w biurze, które znajduje się w samym sercu Warszawy

Pracodawcy w Warszawie