Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. praca

Toruń

realizacja przedsięwzięć z zakresu energetyki cieplnej, szeroko pojętych systemów wodociągów i kanalizacji oraz związanych z modernizacją i budową dróg

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o.

Siedziba główna

Region małopolski

Region dolnośląski

Region górnośląski

Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent do spraw księgowości

    Przedsiębiorstwo Specjalistyczne Energoterm Sp. z o.o.
    • Toruń
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      porządkowanie dokumentacji księgowej, fakturowanie sprzedaży materiałów

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, ekonomiczne
      • Uprawnienia: znajomość i obsługa komputera
      • Inne wymagania: średnie zawodowe lub kurs księgowych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz. 8.00-16.00 praca na zastępstwo na okres ok. 4 m-cy
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Toruniu