Czy to Twoja firma?

Grupa EPX Paweł Matera praca

Pustków

Witajcie w świecie Grupy EPX Paweł Matera, gdzie innowacja i radość dziecięcej zabawy łączą się, tworząc wyjątkowe miejsca pełne śmiechu i energii. Od 2009 roku z pasją tworzymy certyfikowane urządzenia zabawowe, które zdobią publiczne place zabaw, zarówno w naszym pięknym kraju, jak i poza jego granicami.

Nasza misja jest prosta, lecz jakże ważna – dostarczamy placów zabaw, które nie tylko bawią, ale również są bezpieczne i trwałe. Dzieci są naszą inspiracją, a ich uśmiechy są najlepszym dowodem na to, że nasza praca ma sens. Każdy projekt realizujemy terminowo i z pełnym profesjonalizmem, bo wiemy, że nie ma nic cenniejszego niż czas spędzony na radosnej zabawie.

Nasze produkty to połączenie tradycji z nowoczesnością. Wykorzystujemy drewno robinii, cenione za swoje naturalne piękno i wytrzymałość, które idealnie wpisuje się w ekologiczne wartości naszych klientów. Dodatkowo, niektóre z naszych urządzeń wyposażone są w panele fotowoltaiczne, co podkreśla nasze zaangażowanie w tworzenie przestrzeni przyjaznych środowisku i innowacyjnych rozwiązań.

W naszej ofercie znajdziecie zestawy zabawowe z najnowszej serii 2023, które zachwycają swoją różnorodnością i możliwościami. Seria AQUA przeniesie Was w podwodny świat pełen przygód, a elementy z linii ROBINIA AKACJOWA ECO dostarczą niezapomnianych wrażeń z huśtawek, zjeżdżalni, czy miejsc do wspinaczki. Dla nas ważne jest, aby każde dziecko znalazło coś dla siebie, dlatego oferujemy również zestawy integracyjne, które są dostępne dla wszystkich maluchów.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty przekraczają granice, docierając do dzieci na całym świecie. Nasza obecność na rynku międzynarodowym to dowód na to, że jakość i bezpieczeństwo, które oferujemy, są cenione na każdej szerokości geograficznej.

W Grupie EPX Paweł Matera każdy dzień to nowa historia sukcesu, pisana dzięki zaufaniu naszych klientów i ciężkiej pracy całego zespołu. Zapraszamy Was do współtworzenia tych historii, wybierając nasze produkty, które są gwarancją niezapomnianych chwil i bezpiecznej zabawy dla najmłodszych. Razem możemy stworzyć miejsca, gdzie dziecięca wyobraźnia nie zna granic.

Grupa EPX Paweł Matera najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika serwis / montaż budownictwo / architektura / geodezja administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy Grupa EPX Paweł Matera

Praca alert - powiadomienia

Praca Grupa EPX Paweł Matera

  • Spawacz tig

    Grupa EPX Paweł Matera
    • Pustków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Grupa EPX Paweł Matera

Siedziba główna

Grupa EPX Paweł Matera poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Dębica
  2. Mielec
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Warszawa
  6. Bydgoszcz
  7. Chełm
  8. Nisko
  9. Ropczyce

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Grupa EPX Paweł Matera - oferty archiwalne

  • Spawacz/ślusarz

    • Pustków
    • Zakres obowiązków

      MONTAŻ I SPAWANIE KONSTRUKCJI STALOWYCH.
      CIĘCIE I SZLIFOWANIE ELEMENTÓW STALOWYCH.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, inne
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANE UPRAWNIENIA SPAWALNICZE MIG ORAZ UMIEJĘTNOŚĆ CZYTANIA RYSUNKU TECHNICZNEGO MILE WIDZIANE : -DOŚWIADCZENIE NA PODOBNYM STANOWISKU

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: WYNAGRODZENIE UZALEŻNIONE OD DOŚWIADCZENIA I UMIEJĘTNOŚCI
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik ogólnobudowlany

    • Pustków

      PRACE OGÓLNOBUDOWLANE PRZY MONTAŻU KONSTRUKCJI STALOWYCH I DREWNIANYCH.
      MOŻLIWA PRACA W DELEGACJI.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ OBSŁUGI ELEKTRONARZĘDZI. DYSPOZYCYJNOŚĆ , CHĘCI DO PRACY.

      Oferujemy

Pracodawcy w Pustkowie