Czy to Twoja firma?

Hotel Urbi praca

Gdańsk

Witaj w Hotelu Urbi, naszym nowym klejnocie hotelarskim położonym w malowniczej zachodniej części Gdańska. Jesteśmy dumni, że możemy zaprosić Cię do miejsca, gdzie nowoczesność łączy się z komfortem, a każdy szczegół naszego obiektu został zaprojektowany z myślą o Twoim relaksie i zadowoleniu.

Nasze pokoje to oaza spokoju i wygody, gdzie inteligentny design spotyka się z funkcjonalnością, aby każda chwila spędzona u nas była niezapomniana. W Hotelu Urbi zadbaliśmy o to, byś mógł cieszyć się przestrzenią – zarówno w naszych komfortowych pokojach, jak i na przestronnym tarasie, który jest idealnym miejscem na poranną kawę czy wieczorny odpoczynek.

Rozumiemy, że nasza lokalizacja jest kluczowa dla Twoich planów podróży. Dlatego znajdujemy się zaledwie 7 km od serca Gdańska, z łatwym dostępem do drogi S7, co gwarantuje szybki dojazd do najważniejszych punktów miasta. Jesteśmy także w pobliżu Portu Lotniczego im. L. Wałęsy, co czyni nas idealnym wyborem dla podróżujących z całej Europy.

W Hotelu Urbi zawsze stawiamy na jakość. Nasza restauracja i bar to miejsca, gdzie smak spotyka się z atmosferą. Oferujemy bogate menu, które zadowoli nawet najbardziej wymagające podniebienia, a nasz personel zawsze służy pomocą, by Twój pobyt był jak najprzyjemniejszy.

Nasza całodobowa recepcja jest zawsze do Twojej dyspozycji, a bezpłatny parking i Wi-Fi to standard, który u nas znajdziesz. Cenimy sobie bezpieczeństwo i wygodę naszych gości, dlatego też każdy element naszej oferty został starannie przemyślany, aby sprostać Twoim oczekiwaniom.

Hotel Urbi to nie tylko miejsce noclegu – to przestrzeń, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie, czy to podczas biznesowego wyjazdu, czy relaksującego urlopu. Nasza przestronność, lokalizacja i nowoczesne udogodnienia stanowią naszą przewagę konkurencyjną i są gwarancją niezapomnianego pobytu.

Zapraszamy do Hotelu Urbi, gdzie każdy dzień to nowa historia, a każdy gość jest dla nas najważniejszy. Do zobaczenia w Gdańsku!

Hotel Urbi najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Hotel Urbi

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Hotel Urbi

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kasjer/Sprzedawca Gardeja

    Golden Serwis Sp. z o. o.
    • 28-28 zł brutto / godz.
    • Gardeja
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    • bez doświadczenia
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana
  • Kasjer/Sprzedawca Gdynia

    • 29-29 zł brutto / godz.
    • Gdynia
    Polecana
    Wygasa
  • Kasjer/Kasjerka Gdańsk - praca na weekendy

    • Gdańsk
    Polecana
    Wygasa

Mapa Hotel Urbi

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Hotel Urbi
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Pruszków
  4. Wrocław
  5. Bielsko-Biała
  6. Lębork
  7. Kraków
  8. Bydgoszcz
  9. Kielce
  10. Rzeszów

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Hotel Urbi - oferty archiwalne

  • Praca w recepcji hotelowej

    Hotel Urbi
    • Gdańsk
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Przyjmowanie rezerwacji i rejestracja gości hotelowych, obsługa systemu rezerwacji – zmiany nocne od 20:00 do 7:00

      Wymagania

      - komunikatywna znajomość języka polskiego w mowie, piśmie i czytaniu (min. B2),

      - znajomość języka angielskiego co najmniej w stopniu podstawowym (A1/A2)

      - łatwość nawiązywania kontaktu z gośćmi,

      - staranność, sumienność,

      - mile widziane doświadczenie w obsłudze systemu rezerwacji hotelowej lub gotowość do przyuczenia

      Oferujemy

      - atrakcyjne stawki godzinowe (15 – 20 zł netto/godzinę)

      - umowę zlecenie,

      - elastyczny grafik pracy,

      - przyuczenie stanowiskowe,

      - posiłek pracowniczy (śniadanie).

Pracodawcy w Gdańsku