Czy to Twoja firma?

Goldfoam praca

Warszawa

Jesteśmy Goldfoam – polskim producentem, który od 1996 roku nieustannie rozwija się na rynku materiałów opakowaniowych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczym Wiktorowie, gdzie z pasją tworzymy nasze produkty. Specjalizujemy się w produkcji folii pęcherzykowych oraz pianek polietylenowych, które znajdują zastosowanie w wielu branżach – od meblarskiej, przez elektroniczną, szklarską, aż po motoryzację i budownictwo.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze rozwiązania opakowaniowe służą ochronie produktów naszych klientów, a nasze wyroby izolacyjne przyczyniają się do poprawy efektywności energetycznej budynków. W ofercie posiadamy także maty i karimaty z pianki PE, które towarzyszą miłośnikom sportu i rekreacji.

Nasza firma zatrudnia od 51 do 200 wykwalifikowanych pracowników, którzy są sercem Goldfoam. To dzięki ich zaangażowaniu i umiejętnościom utrzymujemy mocną pozycję na rynku polskim i z powodzeniem rozszerzamy naszą działalność na inne kraje europejskie. Dbamy o to, by nasze produkty były synonimem wysokiej jakości i innowacyjności, co pozwala nam budować trwałe relacje z naszymi kontrahentami.

W Goldfoam wierzymy, że każdy detal ma znaczenie. Dlatego nieustannie doskonalimy nasze procesy produkcyjne, aby dostarczać rozwiązania, które nie tylko spełniają, ale i przekraczają oczekiwania naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i profesjonalizmowi. Razem możemy więcej!

Goldfoam najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna sprzedaż / zakupy obsługa klienta / call center magazyn

Oferty pracy Goldfoam

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Goldfoam

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Goldfoam

Siedziba główna

Goldfoam poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Goldfoam
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Goldfoam - oferty archiwalne

  • Handlowiec

    Goldfoam
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Realizacja planów sprzedaży; Pozyskiwanie nowych klientów, Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientem, doradztwo w zakresie oferowanych produktów, Przygotowanie prezentacji i ofert handlowych, Prowadzenie rozmów i negocjacji z potencjalnymi klientami.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie
      • Uprawnienia: Efektywne negocjacje w biznesie, nawiązywanie kontaktów, biegła obsługa komputera z obsługą internetu
      • Inne wymagania: prawo jazdy kat.B Doświadczenie na podobnym stanowisku, znajomość technik sprzedaży, dyspozycyjność i zaangażowanie, determinacja w dążeniu do celu, nastawienie na osiągnięcie wyników

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Warszawie