Radio Wnet

Czy to Twoja firma?

Radio Wnet praca

Warszawa

Jesteśmy Radiem Wnet, stacją radiową, która od 2009 roku nieprzerwanie tworzy przestrzeń dla wolnych i niezależnych mediów w Polsce. Nasza podróż rozpoczęła się w internecie, a od 2018 roku możecie nas słuchać również na pasmach FM. Z dumą rezydujemy w sercu Warszawy, skąd każdego dnia docieramy do słuchaczy w całym kraju, będąc jedną z dwudziestu najbardziej słuchanych stacji radiowych w Polsce.

Nasza oferta programowa to mozaika różnorodności – od programów rozrywkowych, przez audycje muzyczne, historyczne, religijne, po magazyny polityczne. Wszystko to tworzymy z myślą o Was, naszych słuchaczach, którzy cenicie sobie wolność, otwartość i solidarność – wartości, które są dla nas fundamentem.

Misja, którą realizujemy każdego dnia, to nie tylko kreowanie mediów, ale przede wszystkim wspieranie idei wolności, odpowiedzialności i zaangażowania. Wierzymy, że media mogą i powinny budować wspólnotę, a nasze audycje mają być mostem łączącym różne perspektywy i doświadczenia.

Radio Wnet to nie tylko polski rynek. Nasze programy nadajemy z Londynu, Dublina, Wilna, Mińska, Lublany, Bejrutu, a także współpracujemy z Radiem Deon z Chicago. Dzięki temu nasz głos dociera do Polaków mieszkających poza granicami kraju, łącząc społeczność globalną.

Jesteśmy dumni z naszej unikalnej oferty programowej, która wyróżnia nas na tle innych stacji radiowych. Nasza międzynarodowa obecność i własna lista polskich przebojów to tylko niektóre z elementów, które sprawiają, że nasze radio jest wyjątkowe. Nasza stabilność finansowa i silne związki z założycielami, którzy są także wspólnikami, pozwalają nam na nieustanny rozwój i inwestycję w jakość.

Zapraszamy do wspólnego tworzenia radia, które ma odwagę mówić głośno o tym, co ważne, i które z pasją podchodzi do każdej audycji. Dołączcie do naszej społeczności słuchaczy i bądźcie częścią czegoś wyjątkowego – Radia Wnet.

Radio Wnet najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Akustyk Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
sztuka / rozrywka / kreacja / projektowanie

Oferty pracy Radio Wnet

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Radio Wnet

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Radio Wnet

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Radio Wnet
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Wrocław
  3. Bydgoszcz
  4. Łódź
  5. Bielsko-Biała
  6. Lublin
  7. Częstochowa
  8. Gniezno
  9. Kraków
  10. Gliwice

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Radio Wnet - oferty archiwalne

  • Realizatora dźwięku emisyjnego

    Radio Wnet
    • Warszawa
    • umowa o dzieło
    • dodatkowa/dorywcza
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz

    • Zakres obowiązków

      • Realizacja i kreowanie brzmienia audycji na żywo
      • Współpraca z prowadzącym

      Wymagania

      • Posługiwanie się biegle językiem polskim
      • Znajomość podstawowych zagadnień z branży m.in. obsługa kompresora, korektora itd.
      • Obsługa programu reaper
      • Umiejętność pracy pod presją czasu
      • Umiejętność podejmowania szybkich decyzji
      • Samodzielność
      • Komunikatywność
      • Dyspozycyjność w weekendy

      Oferujemy

      • Praca weekendowa (7/8 godzin dziennie).
      • Możliwość rozwoju.
      • Prezentowanie wybranej przez siebie muzyki na antenie.
      • Bardzo rodzinna, przyjazna atmosfera.
      • Wyjazdy firmowe.

Pracodawcy w Warszawie