Czy to Twoja firma?

Caring Personnel Sp. z o.o. praca

Warszawa

Caring Personnel Sp. z o.o.

Caring Personnel Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hr / kadry administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Caring Personnel Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Caring Personnel Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Caring Personnel Sp. z o.o.

Centrum rekrutacyjne i administracyjne w Toruniu:

Centrum rekrutacyjne w Sosnowcu:

Punkt administracyjny we Frankfurcie nad Odrą:

Caring Personnel Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Caring Personnel Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Nowe zlecenie do samotnego Pana od czerwca

    • Niemcy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Rozpoczęcie pracy od 04.06.2024Stawka miesięczna netto: 1800 €Szukamy Pani, która jest gotowa wykonywać transfer liftem. Podopieczny porusza się na wózku inwalidzkim, choruje na demencję, ma inkontynencję moczu.

      Nowe zlecenie do samotnego Pana od czerwca

      Obowiązki

      • Pomoc w czynnościach dnia codziennego
      • Transfer z liftem
      • Zakupy, gotowanie, pranie, prasowanie

      Wymagania

      • Dobra znajomość języka niemieckiego
      • Mile widziane referencje

      Oferujemy

      • Dom jednorodzinny
      • Oddzielny pokój
      • Internet

Pracodawcy w Warszawie