Czy to Twoja firma?

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU praca

Włocławek
WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie hr / kadry

Oferty pracy WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU

Praca alert - powiadomienia

Praca WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Włocławek
  3. Bydgoszcz
  4. Wrocław
  5. Katowice
  6. Zielona Góra
  7. Poznań
  8. Lubon
  9. Gdańsk
  10. Białystok

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca WOJSKOWE CENTRUM REKRUTACJI WE WŁOCŁAWKU - oferty archiwalne

  • Specjalista r21/0031-21/23

    • Włocławek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie naboru ochotników do Legii Akademickiej, uczelni wojskowych, szkół podoficerskich, ośrodków szkolenia;
      - udział w akcjach promocyjnych przeprowadzanych przez WCR we Włocławku;
      - prowadzenie i aktualizacja ewidencji wojskowej;
      - przygotowywanie projektów decyzji administracyjnych oraz innych aktów administracyjnych szefa wojskowego centrum rekrutacji w sprawach należących do zadań specjalisty wydziału rekrutacji i promocji;
      - sporządzanie analiz, sprawozdań i meldunków oraz zestawień statystycznych z zakresu spraw należących do zakresu zadań specjalisty sekcji rekrutacji i kwalifikacji wojskowej.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Inne wymagania: wykształcenie wyższe, znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz kodeksu postępowania administracyjnego, samodzielność, komunikatywność, analityczne myślenie, radzenie sobie ze stresem, dyspozycyjność. dodatkowe: prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 900 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Specjalista r22/0032-22/23

    • Włocławek

      - prowadzenie naboru ochotników do terytorialnej służby wojskowej;
      - przygotowanie, organizacja oraz pełnienie funkcji przedstawiciela Szefa Wojskowego Centrum Rekrutacji podczas kwalifikacji wojskowej;

      Wymagania

      Oferujemy

  • Specjalista- psycholog r7/0010-7/23

    • Włocławek
    • część etatu

      - orzekanie i opiniowanie psychologiczne, zgodnie z posiadanymi uprawnieniami;
      - prowadzenie badań selekcyjno kwalifikacyjnych osób zgłaszających chęć pełnienia czynnej służby wojskowej;
      - przekazywanie kierownikowi pracowni spostrzeżeń na temat przydatności (jakości) stosowanych metod, technik i narzędzi badawczych;
      - pogłębianie wiedzy i poszerzanie doświadczeń z zakresu psychologii pracy i służby wojskowej,
      - uczestnictwo w zespołach samokształceniowych, naradach, konferencjach oraz szkoleniach psychologów organizowanych przez PTP i inne instytucje wojskowe.

      Wymagania

      • Uprawnienia: znajomość pakietu MS Office
      • Inne wymagania: niezbędne: wykształcenie wyższe 5 letnie jednolite studia magisterskie na kierunku psychologia; posiadanie prawa do wykonywania zawodu psychologa; posługiwanie się programami Microsoft Office (Word, Excel); znajomość ustawy o obronie Ojczyzny oraz ustawy z dnia 8 czerwca 2001 r. o zawodzie psychologa i samorządzie zawodowym psychologów; samodzielność, komunikatywność, analityczne myślenie, radzenie sobie ze stresem, dyspozycyjność. dodatkowe: wpis do ewidencji psychologów uprawnionych do wykonywania badań w zakresie psychologii transportu; 1/2 etatu w godz. 07.30-11.30 lub 11.30-15.30

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 900 PLN

Pracodawcy w Włocławku