Le Pukka

Czy to Twoja firma?

Le Pukka praca

Warszawa

Sklep meblowy Le Pukka istnieje na rynku od ponad 11 lat. Zajmujemy się sprzedażą dobrze wyselekcjonowanych mebli, oświetlenia oraz dodatków do wnętrz, przy zachowaniu jednocześnie rozsądnych cen. Od 11 lat staramy się każdego Klienta traktować indywidualnie, z szacunkiem i sympatią. Dlatego wielu Klientów wraca do nas przy kolejnych zakupach. Pracownicy naszego sklepu nie tylko obsługują proces zamówienia, ale także potrafią doradzić i podpowiedzieć co dzisiaj jest na topie! Spokojnie, wszystkiego dowiesz się na miejscu, pomożemy Ci poznać tajniki wnętrzarskie!

Le Pukka najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy Le Pukka

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Le Pukka

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Le Pukka

Siedziba główna

Praca Le Pukka - oferty archiwalne

  • Specjalista ds. sprzedaży i obsługi Klienta. Stacjonarnie i e-commerce. Branża wnętrzarska.

    Le Pukka
    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Drodzy kandydaci, poszukujemy do pracy młodej, charyzmatycznej osoby, która lubi pracować z Klientem, w młodym zespole i miłej atmosferze rodzinnej.

      Nasza firma istnieje już ponad 11 lat i chcemy dalej robić to co lubimy najbardziej, czyli pomagać urządzać piękne wnętrza!

      Współpracujemy z wieloma architektami (od tego mamy osoby dział), ale przede wszystkim sprzedajemy wyselekcjonowane meble Klientom z całej Polski, jak również zza granicy :-) Jeśli szukasz pracy w sprzedaży, która pozwoli Ci się rozwinąć w branży wnętrzarskiej, ale także zdobyć doświadczenie w obsłudze Klienta stacjonarnego i e-commerce, wyślij do nas swoje CV ze zdjęciem! Być może, do zobaczenia!

      Zakres obowiązków

      • Obsługa Klienta w sklepie stacjonarnym oraz internetowym

      • Aktywna sprzedaż w sklepie stacjonarnym

      • Wprowadzanie zamówień do systemu i nadzór nad realizacją

      • Zamawianie towaru u dostawców, współpraca z dostawcami

      • Sporadycznie aktualizacja oferty sklepu

      Wymagania

      • Doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta

      • Łatwość nawiązywania kontaktów oraz budowania relacji z klientem

      • Wysoka kultura osobista i odpowiedzialność

      • Kreatywność

      • Znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie

      • Mile widziane doświadczenie w branży wnętrzarskiej

      Oferujemy

      • stabilne wynagrodzenie

      • prowizja od sprzedaży wzrastająca ze stażem pracy

      • pracę w miłej atmosferze z młodymi ludźmi

      • Co więcej?
      • szkolenie produktowe

      • zniżki pracownicze

      • prywatne ubezpieczenie zdrowotne

Pracodawcy w Warszawie