Czy to Twoja firma?

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur praca

Rumienica

W sercu malowniczej Warmii i Mazur, w urokliwym mieście Iława, od 2005 roku działa nasza fundacja – Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur w Iławie. Z pasją i zaangażowaniem poświęcamy się rozwojowi naszej lokalnej społeczności, mając na uwadze jej potrzeby obywatelskie, gospodarcze i kulturalne.

Nasza historia to przede wszystkim historia ludzi i ich potrzeb, które staramy się zrozumieć i na które odpowiadamy działaniem. Od momentu naszego powstania, koncentrujemy się na tworzeniu i realizacji projektów, które przynoszą realne korzyści mieszkańcom naszego regionu. Organizujemy imprezy publiczne, warsztaty edukacyjne, prelekcje, wystawy, koncerty i seminaria. Wszystko po to, aby wzmocnić więzi społeczne, wspierać rozwój kulturalny i edukacyjny, a także promować zdrowy i aktywny tryb życia.

Choć nie posiadamy wyraźnie zdefiniowanej misji, nasze cele działania mówią same za siebie. Pomoc społeczna, wsparcie dla osób znajdujących się w trudnej sytuacji życiowej, działalność profilaktyczna, integracja europejska oraz rozwój społeczeństwa obywatelskiego to kierunki, które wyznaczają naszą drogę. Nasze działania są odpowiedzią na realne wyzwania, z jakimi boryka się nasza społeczność.

W naszej pracy kierujemy się wartościami, które choć nie zostały spisane, są dla nas oczywiste i stanowią fundament naszej codziennej działalności. Są to: empatia, zaangażowanie, odpowiedzialność i innowacyjność w podejściu do rozwiązywania problemów społecznych.

Jesteśmy organizacją, która stale poszukuje nowych rozwiązań i możliwości, aby nasze działania były jak najbardziej efektywne i przynosiły wymierne korzyści. Nieustannie uczymy się i rozwijamy, aby sprostać oczekiwaniom naszej społeczności i wspierać jej dynamiczny rozwój.

Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy podzielają nasze wartości i chcą mieć realny wpływ na kształtowanie przyszłości Warmii i Mazur. Razem możemy więcej!

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur

Praca alert - powiadomienia

Praca Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur

Mapa Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur

Siedziba główna

Dynamika publikacji ofert pracy w ostatnich 6 miesiącach

Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Lubawa
  2. Bydgoszcz
  3. Gdynia
  4. Olsztyn
  5. Mława
  6. Olsztynek

Data aktualizacji: 01.08.2024

Praca Fundacja Rozwoju Warmii i Mazur - oferty archiwalne

  • Nauczyciel muzyki

    • Fijewo
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      nauczanie muzyki w szkole podstawowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne
      • Inne wymagania: Oczekujemy: wykształcenia wyższego kierunkowego z przygotowaniem pedagogicznym, pozytywnej energii, kreatywności i pasji zawodowej. Kontakt e-mail: akademickizespol@gmail.com

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 738,96 do 1 013,76 PLN
      • Opis wynagrodzenia: W zależności od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową