Fresh Trade sp. z o.o. sp.k.

Czy to Twoja firma?

Fresh Trade sp. z o.o. sp.k. praca

Warszawa

W sercu Warszawy, przy ulicy Sarmackiej, rodzi się miejsce, gdzie jakość i świeżość produktów stają się codziennością – witajcie w świecie Fresh Trade. Od naszego debiutu na rynku w styczniu 2020 roku, nieustannie dążymy do tego, by nasze delikatesy były synonimem wyboru najlepszych produktów spożywczych.

Nasza historia, choć krótka, jest intensywna i pełna zaangażowania. W ciągu kilku lat staliśmy się rozpoznawalnym miejscem, gdzie mieszkańcy Warszawy mogą znaleźć szeroki wybór żywności, napojów, a także wyrobów tytoniowych. Nasze półki uginają się pod ciężarem starannie wyselekcjonowanych towarów, które codziennie trafiają do rąk naszych klientów.

Jako Fresh Trade, jesteśmy dumni z naszego zaangażowania w dostarczanie produktów, które nie tylko zadowolą podniebienia, ale również będą wspierać zdrowy i zrównoważony styl życia. Nasz zespół każdego dnia dokłada wszelkich starań, aby nasi klienci czuli się u nas jak w domu, a zakupy stały się przyjemnością, a nie codziennym obowiązkiem.

Choć nie zdradzamy wielu szczegółów na temat naszych wartości i misji, wierzymy, że nasze działania mówią same za siebie. Jesteśmy firmą, która stawia na ludzi – zarówno na tych, którzy tworzą nasz zespół, jak i na tych, którzy codziennie odwiedzają nasze sklepy. Współpraca z lokalnymi dostawcami i dbałość o świeżość to dla nas priorytet.

Zarządzani przez "FRESH TRADE" Spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością i wspierani przez pasję naszego wspólnika – MIKOŁAJA ŁUKASZUKA, nieustannie rozwijamy się, by sprostać oczekiwaniom naszych klientów. Choć nie chwalimy się międzynarodową obecnością czy innowacjami, nasza pozycja na rynku lokalnym jest dla nas najważniejsza.

Zapraszamy do odwiedzenia nas w Warszawie i doświadczenia różnorodności smaków, które Fresh Trade ma do zaoferowania. Niech każdy zakup u nas będzie małą celebracją – bo przecież jedzenie to nie tylko konieczność, to także radość i sposób na życie. Do zobaczenia w Fresh Trade, gdzie świeżość i jakość idą w parze z domową atmosferą.

Fresh Trade sp. z o.o. sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy Fresh Trade sp. z o.o. sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Fresh Trade sp. z o.o. sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Fresh Trade sp. z o.o. sp.k.

Siedziba główna

Fresh Trade sp. z o.o. sp.k. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Fresh Trade sp. z o.o. sp.k. - oferty archiwalne

  • Kierownik sklepu - Delikatesy Organic

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • запрошуємо працівників з України
    • Rozwijająca się sieć sklepów Delikatesowych poszukuje do swojego zespołu Kierownika Sklepu w Warszawie

      Zakres obowiązków

      • Odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe sklepu

      • Odpowiedzialność za wizerunek sklepu i marki

      • Zapewnienie sprawnego działania placówki poprzez dobrą organizację pracy własnej i zespołu (w tym między innymi: wykonywanie dokładnych zamówień towarowych, dbanie o asortyment sklepu, zapewnienie obsługi Klienta na najwyższym poziomie oraz spełnienie standardów sieci)

      Wymagania

      • Doświadczenie na takim samym bądź pokrewnym stanowisku min. 1 rok

      • Zdolność bardzo dobrej organizacji samodzielnej pracy

      • Posiadasz umiejętność asertywnego kierowania zespołem

      • Umiejętnie prowadzenie rekrutacji personelu

      • Jesteś ambitny/a, zaangażowany/a i gotowy/a do pracy z celem

      • Mile widziana znajomość PC Market lub innego programu kasowego

      Oferujemy

      • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz premię

      • Jasny i przejrzysty system zarobkowy

      • Dużą samodzielność działania oraz możliwość wdrażania własnych pomysłów

      • Możliwość rozwijania się wraz z firmą

      • Szkolenia i wsparcie na całym etapie współpracy

  • Manager ds. Zakupów i Sprzedaży

    • Warszawa
    • Znana na rynku Warszawskim sieć Delikatesów do swojego zespołu poszukuje na stanowisko: Manager ds. Zakupu i Sprzedaży

      • definiowanie i budowanie strategii zakupowej sieci sklepów spożywczych
      • realizacja celów zakupu i sprzedaży zgodnie z polityką sieci
      • prowadzenie negocjacji handlowych
      • monitorowanie i budowanie polityki cenowej
      • odpowiedzialność za realizację celów budżetowych
      • współpraca z dostawcami i producentami
      • tworzenie i realizacja planów rozwoju dla grup asortymentowych
      • analiza rynku i konkurencji topowych asortymentów sieci sklepów
      • aktywna współpraca z pozostałymi działami firmy (Marketing, Sklepy, Finanse)

      Wymagania

      • doświadczenie w dziale zakupów w branży FMCG (w tym znajomość rynku dostawców i producentów) min 2 lata
      • praktyczna znajomość procesów zakupowych
      • umiejętności negocjacyjne
      • kreatywność, samodzielność i innowacja w działaniu
      • bardzo dobre umiejętności analityczne
      • asertywność i bardzo dobre zdolności komunikacyjne
      • umiejętność dobrej organizacji czasu pracy

      Oferujemy

      • umowę o pracę oraz niezbędne narzędzia pracy
      • dużą samodzielność w działaniu i możliwość wdrażania swoich pomysłów
      • możliwość rozwoju zawodowego
      • premię uznaniową

Pracodawcy w Warszawie