Czy to Twoja firma?

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO praca

Cieszków

Jesteśmy Szkołą Podstawową im. Janusza Kusocińskiego, zlokalizowaną w sercu Daleszyna oraz Jabłonowa Pomorskiego, gdzie od stu lat kształcimy młode umysły, przygotowując je do wyzwań przyszłości. Nasza placówka to nie tylko miejsce zdobywania wiedzy, ale także przestrzeń, w której promujemy aktywność fizyczną i troskę o środowisko naturalne.

Nasze zajęcia pozalekcyjne, w tym sportowe i ekologiczne, są odzwierciedleniem naszych wartości. Wierzymy, że zdrowy duch i ciało to podstawa sukcesu każdego ucznia. Dlatego też z dumą uczestniczymy w programach takich jak "Nauka dla Ciebie" i "Energia odnawialna", które są wspierane przez Ministerstwo Edukacji i Nauki. Te inicjatywy nie tylko wzbogacają nasz program nauczania, ale także podkreślają nasze zaangażowanie w innowacyjność i jakość edukacji.

Jako szkoła, która przetrwała wiek, jesteśmy świadkami wielu zmian i adaptujemy się do nich, aby nasza oferta edukacyjna była zawsze aktualna i atrakcyjna. Nieustannie poszukujemy nowych sposobów na rozwijanie potencjału naszych uczniów, co jest możliwe dzięki wsparciu doradcy zawodowego, który pomaga im w planowaniu przyszłej ścieżki edukacyjnej i zawodowej.

Nasza stabilność finansowa, potwierdzona dofinansowaniem ze środków Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu oraz Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, umożliwia nam realizację ambitnych projektów, które przyczyniają się do poprawy jakości życia i ochrony naszej planety.

W SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO, jesteśmy dumni z naszej historii, ale to przyszłość naszych uczniów jest dla nas najważniejsza. Zapraszamy do wspólnego tworzenia kolejnych rozdziałów tej inspirującej opowieści.

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia

Oferty pracy SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Nauczyciel wokalistyki

    STUDIO BUFFO SP Z O O
    • Legnica
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Polecana Popularna
    Dodana

Mapa SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO

Siedziba główna

SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO - oferty archiwalne

  • Nauczyciel psycholog

    SZKOŁA PODSTAWOWA IM. JANUSZA KUSOCIŃSKIEGO
    • Cieszków
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      psychologiczne wsparcie uczniów
      11/22 etatu

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: psychologia
      • Uprawnienia: Przygotowanie pedagogiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 539,5 PLN
      • Opis wynagrodzenia: w zależności od stopnia awansu zawodowego
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Cieszków

      Zgodny ze st.- psychologiczne wsparcie uczniów