Czy to Twoja firma?

Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I praca

Warszawa

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Centrum I” poszukuje osoby do pracy w charakterze gospodarza domu, na pełny etat lub umowę zlecenie. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu

  • CV z opisem przebiegu pracy zawodowej,

  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie swoich danych osobowych zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. A Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE – ogólne rozporządzenie o ochronie danych (Dz. U. UE L 119 z dnia 04.05.2016 r.) oraz z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. (tekst jednolity Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.) w celu rekrutacji;

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy przesłać elektronicznie na adres: w terminie do 15 września 2022 r. do godz. 10.00.

Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I

Siedziba główna

Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Lublin
  3. Bielsko-Biała
  4. Kraków
  5. Poznań

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Spółdzielnia Mieszkaniowa Centrum I - oferty archiwalne

  • Gospodarz domu

    • Warszawa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Spółdzielnia Mieszkaniowa „Centrum I” poszukuje osoby do pracy w charakterze gospodarza domu, na pełny etat lub umowę zlecenie. Więcej infrormacji można uzyskać pod numerem telefonu 500 280 302.

      CV z opisem przebiegu pracy zawodowej należy przesłać elektronicznie na adres: m.madej@smcentrum1.com w terminie do 15 września 2022 r. do godz. 10.00.

      Zakres obowiązków

      Utrzymanie czystości w budynku mieszkalnym oraz na niewielkim terenie zielonym.

      Wymagania

      O kandydatów oczekujemy sumienności i dokładności w wykonywanej pracy.

      Oferujemy

      Pracę w godzinach 06:00 - 14:00 od poniedziałku do piątku, stałe wynagrodzenie.

Pracodawcy w Warszawie