Czy to Twoja firma?

Szczepan Figat Fizjoterapiafigat praca

Warszawa

Jesteśmy Fizjoterapia Figat, Twoim zaufanym partnerem w drodze do zdrowia i pełnej sprawności. Nasza historia zaczęła się w 2009 roku, kiedy to Szczepan Figat, założyciel i wizjoner, otworzył nasze drzwi dla mieszkańców Warszawy, oferując profesjonalną opiekę fizjoterapeutyczną. Od tego czasu, z pasją i zaangażowaniem, pomagamy naszym pacjentom w powrocie do zdrowia i pełni sił.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, od masaży, przez tlenoterapię hiperbaryczną, presoterapię, aż po treningi i analizę techniki biegu. Nasz zespół, to grupa kompetentnych i utalentowanych specjalistów, którzy łączą wiedzę z empatią, aby zapewnić Ci opiekę na najwyższym poziomie. Wykorzystujemy klasyczne i nowoczesne techniki leczenia, a nasze wyposażenie to najnowocześniejsze urządzenia, które wspierają proces Twojego leczenia.

Nasze wartości to dokładność, punktualność, zaangażowanie i empatia. To one kształtują nasze działania i są obietnicą dla każdego, kto przekracza próg naszej kliniki. Rozumiemy, że każdy pacjent jest inny, dlatego stosujemy indywidualne podejście, które pozwala nam skutecznie wspierać Cię w osiąganiu Twoich celów zdrowotnych.

Jesteśmy dumni z naszej zdolności do personalizowania leczenia bólu, kontuzji i urazów, a także z naszej umiejętności współpracy z pacjentami w celu poprawy ich potencjału ruchowego i powrotu do pełnej aktywności fizycznej. Nasza praca to nasza pasja, a satysfakcja naszych pacjentów to dla nas największa nagroda.

W Fizjoterapia Figat, każdy dzień to nowa historia sukcesu. Zapraszamy Cię, abyś stał się jej częścią i doświadczył profesjonalizmu, który wyróżnia nas na tle innych. Razem możemy osiągnąć więcej. Czekamy na Ciebie w sercu Warszawy, aby wspólnie pracować nad Twoim zdrowiem.

Szczepan Figat Fizjoterapiafigat najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Recepcjonistka Warszawa
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center

Oferty pracy Szczepan Figat Fizjoterapiafigat

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Szczepan Figat Fizjoterapiafigat

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Szczepan Figat Fizjoterapiafigat

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
Szczepan Figat Fizjoterapiafigat
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Bielsko-Biała
  3. Grodzisk Mazowiecki

Data aktualizacji: 01.07.2024

Praca Szczepan Figat Fizjoterapiafigat - oferty archiwalne

  • Recepcjonistka / Pracownik Biurowy FIZJOTERAPIA

    • 20-21 zł / godz.
    • Warszawa
    • umowa zlecenie
    • część etatu
    • praca od zaraz
    • Witam!

      Poszukujemy osób do pracy na stanowisku Recepcjonistki w klinice fizjoterapeutycznej Fizjoterapia Figat mieszczącej w spokojnym zakątku ul. Czerniakowskiej się na Solcu.

      Praca po 5h dziennie w przedziale 09:00-14:00 lub 14:00-19:00. Poza ciekawym umiejscowieniem obok parku, nasza drużyna to profesjonaliści z empatycznym podejściem do Pacjentów i swoich obowiązków. Jeśli studiujesz/uczysz się - postaramy się ułożyć grafik korzystnie dla Ciebie. Poszukujemy osób energicznych, które chętnie uczą się nowych rzeczy oraz lubią wyzwania.

      Zakres obowiązków

      • profesjonalna obsługa pacjentów
      • umawianie pacjentów na wizyty i monitorowanie stanu wizyt
      • przyjmowanie płatności
      • sprzedaż usług medycznych i zabiegów
      • archiwizacja dokumentacji
      • bezpośredni i telefoniczny kontakt z pacjentami
      • obsługa pacjenta w rejestracji i poczekalni
      • udzielanie pacjentom podstawowych informacji dot. oferowanych usług
      • przyjmowanie i rozliczanie płatności, kasa fiskalna, terminal płatniczy
      • przygotowywanie i archiwizacja dokumentacji pacjenta w systemie
      • nadawanie i przyjmowanie korespondencji oraz przesyłek kurierskich
      • realizacja poleceń służbowych (wsparcie managera/fizjoterapeutów)
      • dbanie o porządek i czystość w recepcji, poczekalni i gabinetach dla pacjentów

      Wymagania

      • doświadczenie w osobistej i telefonicznej obsłudze klienta
      • dyspozycyjność
      • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
      • wysoka kultura osobista
      • pozytywne podejście do obowiązków, pomocy innym
      • Social Media: obeznanie w prowadzeniu/wrzucaniu gotowych treści na Insta/Fb (mile widziane)komunikatywna znajomość języka angielskieg
      • dobra organizacja pracy, wielozadaniowość

      Oferujemy

      • pozytywną atmosferę współpracy
      • możliwość rozwijania swoich kompetencji
      • pracę w młodym i dynamicznym zespole
      • współpracę na podstawie umowy zlecenia

Pracodawcy w Warszawie